خانه آخرین خبرها سریال Y: The Last Man (وای: آخرین مرد) ساخته می‎شود

سریال Y: The Last Man (وای: آخرین مرد) ساخته می‎شود

۰
سریال Y: The Last Man (وای: آخرین مرد)

بیاتومگ – سرانجام شبکه اف‎ایکس دستور ساخت قسمتی آزمایشی از سریال Y: The Last Man (وای: آخرین مرد) را داد. نزدیک به سه سال است که این شبکه، حقوق ساخت سریالی از این مجموعه کتاب‎های کمیک را بدست آورده و حدود یک سال و نیم نیز از زمانی گذشته که مایکل گرین به عنوان مدیر اجرایی آن انتخاب شده است.

کمیک‎های وای: آخرین مرد توسط برایان کی ووگان و  پیا گیورا خلق شده و در سال ۲۰۰۲ و در طی ۶۰ نسخه، توسط کمپانی ورجیتو، بخشی از کمپانی دی‎سی، به انتشار درآمده است. اتفاقات این کمیک‎ها، پس از بلایی ناشناخته رخ می‎دهد که به طور کامل هر موجودی با کروموزوم Y یا وای را نابود کرده است. البته در این قضیه تنها یک استثنا وجود دارد و آن، هنرمند یوریک براون و میمونش به نام آمپرسند می‏‎باشد. یوریک و آمپرسند که تنها موجوادت مذکر در دنیا هستند، سفری را آغاز می‎کنند تا معمای اینکه چه بر سر بقیه آماده را حل نمایند.

سریال Y: The Last Man (وای: آخرین مرد)
سریال Y: The Last Man (وای: آخرین مرد)

گزارش شده که آیدا ماشاکا کورل در کنار مایکل گرین، یکی از مدیران اجرایی سریال خواهد بود و ملینا ماتسوکاس نیز برای کارگردانی قسمت آزمایشی سریال به خدمت گرفته شده است. در صورت موفقیت قسمت آزمایشی، مطمئنا شبکه اف‎ایکس دستور ساخت فصلی کامل از سریال را خواهد داد. مایکل گرین یکی از نویسندگان فیلمنامه فیلم‎های Logan (لوگان) و Blade Runner 2049 (بلید رانر ۲۰۴۹) بوده و همچنین با برایان فولر، توسعه سریال American Gods (خدایان آمریکایی) را در دست داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *