بیاتومگ – سباستین استن امیدوار است که سرباز زمستانی/باکی بارنز در فیلم Black Widow (بیوه سیاه) حضور بیابد. در حالی که استودیو مارول سخت مشغول به پایان رساندن فاز سوم دنیای سینمایی خود می‎باشد، در حال برنامه‎ریزی برای فاز چهارم و فرای آن نیز است. اکثر برنامه‎های آنها هنوز تایید نشده است اما عناوینی وجود دارند که می‎دانیم در راه هستند.

یکی از این عناوین، فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان جلد ۳) است که انتظار می‎رود در سال ۲۰۲۰ اکران شود و دیگر فیلم، فیلم مستقل و بسیار موردانتظار بیوه سیاه با بازی اسکارلت جوهانسون است. سال گذشته میلادی، نویسنده‎ای برای نوشتن فیلمنامه فیلم به خدمت گرفته شد اما مسیر داستان فیلم هنوز نامشخص است.

فیلم Black Widow (بیوه سیاه)
فیلم Black Widow (بیوه سیاه)

در مصاحبه‎ای، از استن سوال شد که آیا می‎خواهد تا نقشش به عنوان باکی بارنز ملقب به سرباز زمستانی را در فیلم بیوه سیاه نیز بازی کند یا خیر. او بی درنگ پاسخ داد:

“بله، صدردصد! البته! منظورم این است که همیشه آماده‎ام.”

در ادامه، استن به توضیح اینکه چرا او دوست دارد تا زمان بیشتر در فیلم‎های دنیای سینمایی مارول صرف این رابطه شود، گفته است. او بیان کرد:

“تاریخچه بسیار خوبی برای عقیده و نظر من وجود دارد. این بسیار پیچیده است … حقیقت این است که در کتاب‎های کمیک، سرباز زمستانی در واقع به بیوه سیاه آموزش داده است. سرباز زمستانی برای او همانند یک معلم است. همه اینها در طی دوره جالب و خاصی یعنی دوره جنگ سرد اتفاق می‎افتد. همه این‎ها داستانی هیجان‎انگیز و جاسوسی می‎باشد که برای به تصویر کشیده شدن در درون یک فیلم، بسیار جالب هستند. من دوست دارم تا در آن فیلم حضور داشته باشم. می‎دانید، امیدوارم اینگونه بشود. شاید آنها نیز همین را بخواهند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *