بیاتومگ – اولین تریلر رسمی برای فیلم The Meg (مگ) منتشر شده که در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. این فیلم  هیجان‎انگیز، هیولایی و کوسه‎ای با بازی جیسون استیتهام در نقش اصلی است. علاوه بر این تریلر، پوستری نیز از فیلم مگ منتشر شده که در زیر مشاهده می‎نمایید.

کارگردانی این فیلم را جان ترتلتوب (National Treasure) برعهده دارد و فیلمنامه آن را نیز جیمز وندربیلت (Zodiac, The Amazing Spider-Man) قلم زده است. فیلم مگ قرار است در تاریخ جمعه ۱۹ مرداد (۱۰ آگوست ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها اکران شود. استیتهام در فیلم مگ، نقش یک غواص نجات‎غریق دریاهای عمیق را ایفا می‎کند که وظیفه دارد تا مردم را از دست مگالودون، یک کوسه عظیم ماقبل تاریخی، نجات دهد. دیگر بازیگران فیلم مگ، شامل لی بینگبینگ، روبی رز، کلیف کورتیس و رین ویلسون می‎باشد.

در ابتدای این تریلر، یک دختر جوان در حال بازی با یک گوی فانتزی شناور و مربوط به آینده است. او با یک مگالودون غول پیکر مواجه می‎شود و به اطلاع خدمه می‎رساند که یک هیولا در خارج از کشتی است. و این حرف او با علامت آرواره‎های ترسناک مگ بر روی شیشه تصدیق می‎شود. این تریلر، کمدی را با لحظات شدید هیجان‎انگیز و اکشن مخلوط می‎کند.

تریلر فیلم The Meg (مگ)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم The Meg (مگ)

فیلم The Meg (مگ)
فیلم The Meg (مگ)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *