بیاتومگ – تریلری برای فیلم Future World (جهان آینده) منتشر شده است. این فیلم پساآخرالزمانی و اکشن با بازی جیمز فرانکو است. این تریلر را در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. به رغم تشابه اسمی، این فیلم هیچ ارتباطی به فیلم Futureworld محصول سال ۱۹۷۶ ندارد، فیلمی که دنباله‎ای برای فیلم اصلی Westworld (وست ورد) است.

در واقع، فیلم جهان آینده، کاراکتری به نام پرایس را دنبال می‎کند که به درون بیابان لم‎یزرع می‎آید تا به دنبال دارویی برای مادر مریضش با بازی لوسی لیو بگردد. در میانه راه، او با گروه شروری به رهبری وارلُرد با بازی جیمز فرانکو برخورد می‎کند. او همچنین با رباتی با بازی سوکی واترهاوس برخورد می‎کند که در جستجویش برای دارو به او کمک می‎کند. رپر معروف اسنوپ داگ و میلا یوویچ نیز نقش‎هایی در این فیلم دارند.

کاملا واضح است که این فیلم، الهامی از فیلم‎های Mad Max (مکس دیوانه) می‎باشد و این موضوع را می‎توان از موتورسواران خشن و بی‎رحم در بیابان متوجه شد. در واقع، این فیلم همانند یکی از فیلم‎های کم بودجه مشابه فیلم‎های مکس دیوانه است که در دهه ۸۰ میلادی اکران شدند که شامل فیلم Steel Dawn (بامداد پولادین)، فیلم Cyborg (سایبورگ) و فیلم ۲۰۱۹After The Fall Of New York (سال ۲۰۱۹: پس از سقوط نیویورک) می‎باشد.

در فیلم جهان آینده، میلا یوویچ نقش دراگ‎لُرد را بازی می‎کند که رقیب وارد‎لُرد می‎باشد. کارگردانی این اثر را جیمز فرانکو به همراه بروس تیری چونگ برعهده دارد. در زیر می‎توانید پوستر فیلم را نیز مشاهده نمایید.

تریلر فیلم Future World (جهان آینده)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Future World (جهان آینده)

فیلم Future World (جهان آینده)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *