خانه آخرین خبرها دیه‎‎گو بونتا به فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶) پیوست

دیه‎‎گو بونتا به فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶) پیوست

۰
دیه‎گو بونتا - فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶)

بیاتومگ – بازیگر سریال Scream Queens (ملکه‎های جیغ)، دیه‎گو بونتا، قرار است نقشی کلیدی در فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶) ایفا کند. کارگردانی این فیلم را تیم میلر در دست خواهد داشت و نقش‎های اصلی فیلم را مکنزی دیویس و یک بازیگر لاتین جوان بازی خواهند کرد که هنوز نام آن مشخص نشده است.

جیمز کامرون که تولید فیلم را برعهده دارد، قبلا از حضور لیندا همیلتون و آرنولد شوارتزنگر در این فیلم خبر داده بود. فیلم نابودگر ۶ قرار است در تاریخ جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ (۲۲ نوامبر ۲۰۱۹) به اکران دربیاید. فیلم نابودگر ۶ قرار است دنباله‌ای مستقیم برای فیلم دوم نابودگر یا روز داوری باشد.

دیه‎گو بونتا - فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶)
دیه‎گو بونتا – فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶)

فیلم The Terminator (نابودگر) ساخته جیمز کامرون برای اولین بار در سال ۱۹۸۴ اکران شد و به عنوان فیلمی اکشن، ماجراجویی و علمی-تخیلی، خود را به خوبی مطرح کرد. فیلم نابودگر از لحاظ مالی و همچنین منتقدان بسیار موفق بود، پس کامرون تصمیم گرفت تا دنباله‌ای برای آن بسازد، که ۷ سال بعد از اولین فیلم و در سال ۱۹۹۱ اکران شد. اگر چه بعد از این فیلم، کامرون از این سری فیلم کناره‌گیری کرد ولی این مجموعه فیلم کار خود را ادامه داد و سه فیلم دیگر از آن ساخته شد.

گزارش شده که بونتا قرار است نقش انسان مهمی را در فیلم نابودگر ۶ ایفا نماید. بونتا قبلا در فیلم Rock of Ages (دوران راک) در کنار تام کروز بازی کرده و اخیرا نیز در فیلم The Titan (تایتان) محصول نتفلیکس به ایفای نقش پرداخته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *