خانه آخرین خبرها تاریخ اکران فیلم Toy Story 4 (داستان اسباب‎بازی ۴) مشخص شد

تاریخ اکران فیلم Toy Story 4 (داستان اسباب‎بازی ۴) مشخص شد

۰
انیمیشن Toy Story (داستان اسباب‌بازی)

بیاتومگ – کارگردان فیلم Toy Story 4 (داستان اسباب‎بازی ۴)، جاش کولی تایید کرده که این فیلم همچنان قرار است در تاریخ اکران قبلی خود یعنی تابستان سال ۲۰۱۹ به اکران دربیاید. به رغم اینکه سومین فیلم از مجموعه انیمیشن داستان اسباب‎بازی، این مجموعه را در بالاترین سطح به پایان رساند، اما استودیو دیزنی این احساس را دارد که قبل از اینکه داستان وودی و باز بار دیگر بسته شود، می‎تواند یک فیلم دیگر وجود داشته باشد.

ساخت فیلم داستان اسباب‎بازی ۴ در سال ۲۰۱۴ اعلام شد و از آن زمان نیز در حال توسعه است. سال گذشته، نویسندگان اصلی این انیمیشن، رشیدا جونز و ویل مک‎کورمک به دلیل اختلاف، از این پروژه جدا شدند، با این حال، چند ماه پیش، استفان فولسوم عهده‎دار نوشتن فیلمنامه شد.

انیمیشن Toy Story 4 (داستان اسباب‌بازی 4)

گرچه ساخت و توسعه انیمیشن‎ها سال‎ها زمان می‎برد و فیلم داستان اسباب‎بازی ۴ نیز نیازمند بازنویسی فیلمنامه است، اینکه خبر داده می‎شود که وودی و اسباب‎بازی‎ها در تابستان سال آینده میلادی بازخواهند گشت، خبر مسرت‎بخشی است. انتظار می‎رفت که دیزنی به دلیل مشکلات پیش آمده برای این پروژه، تاریخ اکران آن را به تاخیر بیاندازد، اما ظاهرا آنها همان برنامه قبلی خود را دنبال می‎کنند. کارگردان انیمیشن در شبکه اجتماعیی توییتر، با انتشار تصویر بالا، تاریخ اکران فیلم داستان اسباب‎بازی ۴ را جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ (۲۱ ژوئن ۲۰۱۹) اعلام کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *