بیاتومگ – تیزر تازه‎ای برای فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) منتشر شده که در آن، تانوس تهدید می‎کند که فقط با یک بشکن می‎تواند تمام قدرتمندترین قهرمانان زمین را نابود کند. در زیر می‎توانید این تیزر را با دو کیفیت دانلود یا مشاهده نمایید.

تنها کمتر از یک ماه به اکران فیلم مانده و کمپانی مارول در حال سرعت دادن به بازاریابی فیلم می‎باشد. این فیلم، نوزدهمین فیلم دنیای سینمایی مارول خواهد بود. تمام دنیای سینمایی مارول از سال ۲۰۰۸ تاکنون در جهت این فیلم ساخته شدند و حالا، چیزی تا اکران این فیلم حماسی بر روی پرده نقره‎ای نمانده است.

فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت به دلایلی بسیار مورد انتظار است. این فیلم نه تنها برای اولین بار تانوس را به طور کامل در معرض نمایش می‌گذارد، بلکه سرانجام نگهبانان کهکشان و انتقام جویان را بایکدیگر متحد می‌کند. سومین تلاش کارگردانی برادران روسو در دنیای مارول به لطف بازیگران بی‎نظیری که گرد هم می‎آیند، از همه لحاظ برجسته است. بدون شک، حضور شخصیت منفی تانوس با بازی جاش برولین که مدت‎ها به آن اشاره شده بود، در این فیلم به جذابیت آن می‎افزاید. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۲۷ آوریل ۲۰۱۸) به صورت جهانی به اکران دربیاید.

این تیزر ۳۰ ثانیه‎ای، با عنوان Snap (بشکن) می‎باشد و در آن، تصویر تازه‎ای از تانوس به طرفداران ارائه می‎شود. با توجه به پس‎زمینه پشت تانوس، می‎توان احتمال داد که صحبت‎های او مربوط به اولین برخوردش با مرد آهنی، دکتر استرنج و پیتر پارکر می‎باشد.

تیزر فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

 

دانلود مستقیم ۳۶۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *