بیاتومگ – تریلر بین‌المللی فیلم The Meg (مگ) منتشر شده که چیزهای بیشتری در مورد داستان را آشکار می‎نماید. این تریلر را در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. این فیلم  هیجان‎انگیز، هیولایی و کوسه‎ای با بازی جیسون استیتهام در نقش اصلی است.

کارگردانی این فیلم را جان ترتلتوب (National Treasure) برعهده دارد و فیلمنامه آن را نیز جیمز وندربیلت (Zodiac, The Amazing Spider-Man) قلم زده است. فیلم مگ قرار است در تاریخ جمعه ۱۹ مرداد (۱۰ آگوست ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها اکران شود. استیتهام در فیلم مگ، نقش یک غواص نجات‎غریق دریاهای عمیق را ایفا می‎کند که وظیفه دارد تا مردم را از دست مگالودون، یک کوسه عظیم ماقبل تاریخی، نجات دهد. دیگر بازیگران فیلم مگ، شامل لی بینگبینگ، روبی رز، کلیف کورتیس و رین ویلسون می‎باشد.

فیلم مگ براساس مجموعه کتاب‎هایی نوشته استیو التن می‎باشد و برای چندین سال در حال توسعه بوده است. اولین پوستر و تریلر فیلم روز گذشته منتشر شدند و آشکار کردند که این فیلم یک فیلم کم بودجه است. حال، این تریلر بین‎المللی، بیشتر به داستان می‎پردازد و جوک‎های بیشتری را به نمایش می‎گذارد.

تریلر فیلم The Meg (مگ)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *