خانه آخرین خبرها سریال Jason Bourne (جیسون بورن) در حال توسعه است

سریال Jason Bourne (جیسون بورن) در حال توسعه است

۰
فیلم‎های Jason Bourne (جیسون بورن)

بیاتومگ – سریال نسخه فرعی از فیلم‎های Jason Bourne (جیسون بورن) توسط شبکه یو‎اس‎ای در حال توسعه است که به معنای گسترش دنیای جیسون بورن به دنیای سریال می‎باشد. جیسون بورن برای اولین بار در مجموعه کتاب‎هایی نوشته رابرت لودلوم معرفی شد و این مامور ممتاز برای اولین بار با فیلم The Bourne Identity (هویت بورن) به کارگردانی داگ لیمن در سال ۲۰۰۲ بر روی پرده نقره‌ای ظاهر شد. در این فیلم، مت دیمون نقش این آدمکش به‎ستوه‌آمده سازمان سیا را بازی می‎کرد که در تلاش بود تا پازل حقیقت در مورد گذشته‌اش را تکمیل کند.

فیلم هویت بورن موفقیت چندانی در اکران در سینماها نداشت اما پس از آن، در عرضه خانگی بسیار خوب عمل کرد و آغازگر مجموعه فیلمی از کتاب‎های لودلوم شد. پاول گرینگراس، کارگردانی دو فیلم بعدی این مجموعه به نام‎های The Bourne Supremacy (برتری بورن) در سال ۲۰۰۴ و The Bourne Ultimatum (اولتیماتوم بورن) در سال ۲۰۰۷ را برعهده داشت.

فیلم‎های Jason Bourne (جیسون بورن)
فیلم‎های Jason Bourne (جیسون بورن)

سبک تدوین بیش فعالانه گرینگراس در این فیلم‎ها بسیار تاثیرگذار بود. در فیلم The Bourne Legacy (میراث بورن) در سال ۲۰۱۲، گرینگراس کارگردان بود و به جای مت دیمون نیز، جرمی رنر در نقش اصلی ظاهر شد. پس از عملکرد ضعیف این فیلم، در سال ۲۰۱۶، مت دیمون و گرینگراس بار دیگر در فیلم Jason Bourne (جیسون بورن) همکاری کردند، فیلمی که تاکنون، آخرین فیلم این مجموعه است.

به نظر می‎رسد که تا آینده‎ای نامعلوم، مجموعه فیلم‎های جیسون بورن هیچ توسعه‎ای نخواهند داشت اما به نظر می‎رسد که دنیای بزرگ جیسون بورن قرار است بسیار گسترده‎تر شود. گزارش شده که نسخه فرعی سریالی جیسون بورن در حال توسعه است. بنابر گزارش‎ها، این سریال به پس‎زمینه تشکیلات ماموریت‎های مخفی سازمان سیا می‎پردازد که منجر به شکل‌گیری جیسون بورن شده است.

این سریال، چندین مامور دیگر را دنبال خواهد کرد که در سراسر دنیا، در حال پیگیری ماموریت‎های خود می‎باشند. تیم کرینگ (Heroes) برای نوشتن داستان سریال به خدمت گرفته شده و رامین بهرامی (Fahrenheit 451) نیز قرار است قسمت آزمایشی سریال را کارگردانی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *