بیاتومگ – کمپانی مارول استودیو تیزر تازه‎ای برای فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) منتشر شده که در آن، میراث یک دهه گذشته دنیای سینمایی مارول به تصویر کشیده می‎شود. در زیر می‎توانید این تیزر را با دو کیفیت دانلود یا مشاهده نمایید. این فیلم، نوزدهمین فیلم دنیای سینمایی مارول خواهد بود. تمام دنیای سینمایی مارول از سال ۲۰۰۸ تاکنون در جهت این فیلم ساخته شدند و حالا، چیزی تا اکران این فیلم حماسی بر روی پرده نقره‎ای نمانده است.

سومین تلاش کارگردانی برادران روسو در دنیای مارول به لطف بازیگران بی‎نظیری که گرد هم می‎آیند، از همه لحاظ برجسته است. بدون شک، حضور شخصیت منفی تانوس با بازی جاش برولین که مدت‎ها به آن اشاره شده بود، در این فیلم به جذابیت آن می‎افزاید. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۲۷ آوریل ۲۰۱۸) به صورت جهانی به اکران دربیاید.

این تیزر کوتاه تازه که با عنوان “میراث” می‎باشد، شامل صحنه‎هایی از فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت و همچنین دیگر فیلم‎های قبلی دنیای سینمایی مارول است. این تیزر با نمایی زیبایی از تانوس و بلک‎ اوردر و همچنین دستکش بی نهایت تقریبا خالی آغاز می‎شود. در ادامه، این تیزر هر قهرمان اصلی که قرار است در این نبرد عظیم پیش‎رو حضور داشته باشد را با استفاده از تصاویری از فیلم‎های قبلی، برجسته می‎کند. در پایان نیز تانوس می‎گوید: پایان نزدیک است.

تیزر فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *