بیاتومگ – طرفداران سریال Dexter (دکستر) ممکن است پس از مدت‎ها، شاهد بازگشت این سریال تاریک و درام محبوب شبکه شوتایم به دنیای سریال باشند. نقش اصلی این سریال، مایکل سی هال، ممکن است در حال حاضر در سریال‎های دیگری حضور داشته باشد اما در مصاحبه‎ای تازه، این بازیگر در مورد بازگشت این قاتل سریال دوست‎داشتنی به دنیای سریال صحبت کرده است.

سریال دکستر، براساس مجموعه کتاب‎هایی نوشته جف لیندزی می‎باشد که با جزییات به زندگی دکستر مورگان می‎پردازد. دکستر در روز متخصص تحلیل نحوه پخش خون در پلیس میامی می‎باشد و در شب، یک قاتل سریالی است. دکستر قوانین هری را دنبال می‎کند که معیارهایی است که ناپدری‎اش برای او ایجاد کرده تا از این طریق، دکستر فقط بدترین جنایت‎کاران را بکشد.

این سریال که شامل هشت فصل می‎باشد و از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۳ پخش می‎شده است، در میان منتقدان و طرفداران بسیار موفق و محبوب بود. این سریال به چندین جایزه امی و گلدن گلوب دست یافته بود. دیگر بازیگرانی که در سریال دکستر نقش‎آفرینی کردند شامل جنیفر کارپنتر، جیمز ریمار، دیوید زایاس، لورن ولز، جولی بنز، جان لیثگو و چندین تن دیگر می‎باشند.

جنیفر کارپنتر و مایکل سی هال - سریال Dexter (دکستر)
جنیفر کارپنتر و مایکل سی هال – سریال Dexter (دکستر)

با این حال، پس از پایان سریال دکستر، مایکل سی هال نقش‎های بسیار دیگری را به تصویر کشیده است که از نقش دکستر مورگان بسیار فاصله دارند که شامل نقش جی اف کندی در سریال The Crown (تاج) می‎باشد. او در حال حاضر نیز در سریال Safe (ایمن) محصول نتفلیکس و براساس کتاب هارلن کوبن بازی کرده است.

در مصاحبه‎ای با مایکل سی هال، او اشاره کرده که در مقطعی، آماده است تا نقش دکستر را بار دیگر ایفا کند. او گفت:

“شاید. با توجه به نحوه‎ای که سریال به پایان رسید، این احتمال وجود دارد که ما بار دیگر سریال دکستر را ببینیم. من خودم هنوز ایده‎ای را متصور نشده‎ام و ایده کس دیگری که ارزش انجام داشته باشد را نشنیده‎ام. اما هرگز نباید نه گفت.”

یک دیدگاه

  1. توکیو

    ۲۴ فروردین, ۱۳۹۷ در ۱۶:۱۹

    سریال فوق العاده ای بود امیدوارم دوباره شاهد نقش آفرینی زیبای مایکل سی هال در نقش دکستر باشیم

    پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *