بیاتومگ – طرفداران سریال Dexter (دکستر) ممکن است پس از مدت‎ها، شاهد بازگشت این سریال تاریک و درام محبوب شبکه شوتایم به دنیای سریال باشند. نقش اصلی این سریال، مایکل سی هال، ممکن است در حال حاضر در سریال‎های دیگری حضور داشته باشد اما در مصاحبه‎ای تازه، این بازیگر در مورد بازگشت این قاتل سریال دوست‎داشتنی به دنیای سریال صحبت کرده است.

سریال دکستر، براساس مجموعه کتاب‎هایی نوشته جف لیندزی می‎باشد که با جزییات به زندگی دکستر مورگان می‎پردازد. دکستر در روز متخصص تحلیل نحوه پخش خون در پلیس میامی می‎باشد و در شب، یک قاتل سریالی است. دکستر قوانین هری را دنبال می‎کند که معیارهایی است که ناپدری‎اش برای او ایجاد کرده تا از این طریق، دکستر فقط بدترین جنایت‎کاران را بکشد.

این سریال که شامل هشت فصل می‎باشد و از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۳ پخش می‎شده است، در میان منتقدان و طرفداران بسیار موفق و محبوب بود. این سریال به چندین جایزه امی و گلدن گلوب دست یافته بود. دیگر بازیگرانی که در سریال دکستر نقش‎آفرینی کردند شامل جنیفر کارپنتر، جیمز ریمار، دیوید زایاس، لورن ولز، جولی بنز، جان لیثگو و چندین تن دیگر می‎باشند.

جنیفر کارپنتر و مایکل سی هال - سریال Dexter (دکستر)
جنیفر کارپنتر و مایکل سی هال – سریال Dexter (دکستر)

با این حال، پس از پایان سریال دکستر، مایکل سی هال نقش‎های بسیار دیگری را به تصویر کشیده است که از نقش دکستر مورگان بسیار فاصله دارند که شامل نقش جی اف کندی در سریال The Crown (تاج) می‎باشد. او در حال حاضر نیز در سریال Safe (ایمن) محصول نتفلیکس و براساس کتاب هارلن کوبن بازی کرده است.

در مصاحبه‎ای با مایکل سی هال، او اشاره کرده که در مقطعی، آماده است تا نقش دکستر را بار دیگر ایفا کند. او گفت:

“شاید. با توجه به نحوه‎ای که سریال به پایان رسید، این احتمال وجود دارد که ما بار دیگر سریال دکستر را ببینیم. من خودم هنوز ایده‎ای را متصور نشده‎ام و ایده کس دیگری که ارزش انجام داشته باشد را نشنیده‎ام. اما هرگز نباید نه گفت.”

یک دیدگاه

  1. توکیو

    ۲۴ فروردین, ۱۳۹۷ در ۱۶:۱۹

    سریال فوق العاده ای بود امیدوارم دوباره شاهد نقش آفرینی زیبای مایکل سی هال در نقش دکستر باشیم

دیدگاهتان را بنویسید