خانه آخرین خبرها آنتونیک اسمیت به جمع بازیگران فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج) پیوست

آنتونیک اسمیت به جمع بازیگران فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج) پیوست

۰
فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج)

بیاتومگ – خواننده و بازیگر در حال رشد، آنتونیک اسمیت به جمع بازیگران فصل ۲ سریال Luke Cage (لوک کیج) پیوسته است. فصل دوم سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) مدتی است که منتشر شده و با این وجود، طرفداران منتظر دیگر سریال‎های ابرقهرمانی مارول و نتفلیکس می‎باشند.

سریال بعدی‎ ابرقهرمانی‎ای که از نتفلیکس پخش خواهد شد، فصل دوم سریال لوک کیج با بازی مایک کولتر در نقش ابرقهرمان ضدگلوله و محافظ هارلم می‎باشد. فصل اول سریال لوک کیج برای به تصویر کشیدن جبهه خلافکاران و تبه‎کاران، اقدامات زیادی انجام داد. ماهرشالا علی، که در همان سال برنده جایزه اسکار برای نقشش در فیلم Moonlight (نور مهتاب) شد، در فصل اول سریال لوک کیج نقش کاتن‎ماوس را به تصویر کشید. آلفردی وودارد نیز نقش ماریا دیلارد را بازی کرد و اریک لاری هاروی نیز نقش برادر ناتنی لوک به نام ویلیس ملقب به دایموندبک را ایفا کرد.

فیلم Notorious 2009 (بدنام)
فیلم Notorious 2009 (بدنام)

آنتونیک اسمیت قرار است در فصل دوم سریال لوک کیج نقش کاراکتری تازه به نام نندی تایلر را ایفا کند. پس از اینکه میستی نایت، دست خود را در سریال The Defenders (مدافعان) از دست داد، نندی تایلر، کاراگاهی است که جای او را بدست می‎آورد. و بنابر گزارش‎ها، این تنها سرمنشا تنش میان این دو کاراکتر نخواهد بود.

بنابر گفته‎ها، این دو کاراکتر گذشته تلخی با یکدیگر دارند و از زمان دبیرستان، یکدیگر را می‎شناسند و از هم خوشش نمی‎آید. فصل دوم سریال لوک کیج روز جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ (۲۲ ژوئن ۲۰۱۸) منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *