خانه آخرین خبرها جیمز مک‎آوی و بیل هیدر به فیلم IT: Chapter Two (آن: فصل دوم) پیوستند

جیمز مک‎آوی و بیل هیدر به فیلم IT: Chapter Two (آن: فصل دوم) پیوستند

۰
فیلم IT: Chapter Two (آن: فصل دوم)

بیاتومگ – بیل هیدر و جیمز مک‎آوی در حال مذاکره برای پیوستن به جمع بازیگران فیلم IT: Chapter Two (آن: فصل دوم) می‎باشند. قبلا نیز گزارش شده بود که جسیکا چستین قرار است نقش نسخه بزرگسال بوِرلی را در این فیلم به تصویر بکشد. این فیلم، دنباله‎ای برای فیلم ترسناک IT 2017 (آن) است.

فیلم آن توانست به فروش جهانی ۷۰۰ میلیون دلاری دست یابد و نقدهای جنجالی داشته باشد. اتفاقات فیلم دوم آن، تقریبا ۳۰ سال پس از اتفاقات فیلم اول را دنبال خواهد کرد. از آنجا که این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ (۶ سپتامبر ۲۰۱۹) به اکران دربیاید، کمپانی برادران وارنر به دنبال آن است تا فیلمبرداری‎اش را در تابستان سال جاری میلادی آغاز نماید.

فیلم Split (شکاف)
فیلم Split (شکاف)

کارگردان اندی موشیتی، کارگردان فیلم اول، قرار است سکان‎دار کارگردانی فیلم دوم نیز باشد و حضور بیل اسکارسگارد در نقش پنی‎وایز نیز تایید شده است. بنابر گزارش‎ها، جیمز مک‎آوی و بیل هیدر در حال مذاکره هستند تا به ترتیب، نقش بیل دنبرو و ریچی توزیر را در فیلم آن: فصل دوم به تصویر بکشند.

بازیگرانی که در فیلم اول آن، نقش نسخه کودک این دو کاراکتر را به تصویر می‎کشیدند، جیدن لایبرهر و فین ولفهارد می‎باشند و انتظار می‎رود آنها به همراه دیگر اعضای کلاب بازنده‎ها در فیلم دوم نیز حضور داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *