خانه آخرین خبرها سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) برای فصل ۳ تمدید شد

سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) برای فصل ۳ تمدید شد

۰
فصل ۲ سریال Jessica Jones (جسیکا جونز)

بیاتومگ – همانطور که انتظار می‎رفت، کمپانی نتفلیکس، سریال Jessica Jones (جسیکا جونز) را برای فصل ۳ تمدید کرد. در فصل دوم، جسیکا جونز، کاراگاه خصوصی شهر نیویورک، پس از به قتل رساندن کیلگریو، سعی دارد تا زندگی‎اش را جمع و جور کند. او در حال حاضر به عنوان یک قاتل با قدرت‎های ویژه شناخته می‌شود و پرونده‎ای جدید سبب می‎شود تا او برای متوجه شدن دلیل قدرت‎هایش، در گذشته‌اش به طور عمیق‌تر کاوش کند.

فصل اول سریال جسیکا جونز به بررسی توانمندسازی زنان و اختلال پس از حادثه ‎پرداخت و به موفقیت عظیمی از دیدگاه منتقدان تبدیل شد. این فصل سریال، نقدهای بسیار مثبتی را به خود جذب کرد که سریال را برای به تصویر کشیدن صحیح بیماری روانی و تجاوز جنسی می‎ستودند.

با این وجود، فصل دوم چندان پا در جایگاه فصل اول نگذاشت. فصل دوم بدون داشتن یک شخصیت شرور مرسوم و سرعت کم پیش بردن داستان، فاقد داشتن مدیریت احساس می‎شد. با این حال، با وجود رشد عظیم کاراکتر مالکوم و تریش در فصل دوم، بیننده‎ها قادر بودند تا همچنان با این سریال ارتباط برقرار نمایند.

فصل ۲ سریال Jessica Jones (جسیکا جونز)
فصل ۲ سریال Jessica Jones (جسیکا جونز)

خبر تمدید سریال برای فصل سوم که حدود یک ماه پس از پخش آن بر روی نتفلیکس اعلام شد، ظاهرا چندان دور از انتظار نیز نبود. اما با توجه به سیاست‎های جدید کمپانی نتفلیکس و علاقه تازه‎کشف‎شده‎اش برای کنسل کردن سریال‎ها و همچنین، ظهور سرویس آنلاین کمپانی دیزنی، سرنوشت این سریال مارولی برای مدتی در شک و تردید قرار داشت.

صفحه رسمی سریال جسیکا جونز در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرده که این سریال برای فصل سوم تمدید شده است. برخی از اتفاقات فصل دوم سریال، داستان‎های محتمل و بالقوه برای فصل سوم را فراهم آوردند اما باید منتظر بود و دید که چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *