بیاتومگ – پوستر آیمکس جدیدی برای فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) منتشر شده که به جرات می‎توان گفت، یکی از بهترین پوسترهای فیلم تاکنون بوده است. در زیر می‎توانید این پوستر را مشاهده نمایید. این فیلم، نوزدهمین فیلم دنیای سینمایی مارول خواهد بود. تمام دنیای سینمایی مارول از سال ۲۰۰۸ تاکنون در جهت این فیلم ساخته شدند و حالا، چیزی تا اکران این فیلم حماسی بر روی پرده نقره‎ای نمانده است.

سومین تلاش کارگردانی برادران روسو در دنیای مارول به لطف بازیگران بی‎نظیری که گرد هم می‎آیند، از همه لحاظ برجسته است. بدون شک، حضور شخصیت منفی تانوس با بازی جاش برولین که مدت‎ها به آن اشاره شده بود، در این فیلم به جذابیت آن می‎افزاید. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۲۷ آوریل ۲۰۱۸) به صورت جهانی به اکران دربیاید.

این پوستر که کاملا ساده می‎باشد، دستکش بی نهایت تانوس را برجسته می‎کند. همانطور که در این پوستر مشاهده می‎شود و در تیزر و تریلرهای قبلی منتشر شده برای فیلم نیز دیده شده بود، در درون این دستکش بی نهایت، تنها دو تا از سنگ‎های بی نهایت یعنی سنگ قدرت و سنگ فضا قرار دارند. دلیل برجستگی این پوستر در میان دیگر پوسترهای فیلم، سبک ساده‎گرایی آن می‎باشد. تاکنون، اکثر پوسترهای فیلم، بیش از حد شلوغ بودند که قابل درک است چون سازنده‎ها می‎خواهند بیشترین کاراکتر را در درون پوستر جای دهند تا بتواند بازاریابی بهتری داشته باشند.

پوستر فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)
فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *