خانه آخرین خبرها سریال‎های Barry (بری) و Silicon Valley (دره سیلیکون) تمدید شدند

سریال‎های Barry (بری) و Silicon Valley (دره سیلیکون) تمدید شدند

۰
سریال‎های Barry (بری) و Silicon Valley (دره سیلیکون)

بیاتومگ – شبکه اچ‎بی‎او سریال کمدی و نوظهور Barry (بری) و همچنین سریال کمدی تکنولوژی محور Silicon Valley (دره سیلیکون) را برای فصل‎های بعدی تمدید کرده است.

این به معنای آن است که فصل دوم سریال کمدی، تیره و آدمکشی بری با بازی بیل هیدر نیز ساخته خواهد شد و افراد در پاید پایپر نیز با وجود بالا و پایین‎هایی که در این پنج فصل با آن روبه‎رو شدند، با فصل ششم به کار خود ادامه می‎دهند. با توجه به این خبر، پس از سریال Veep (معاون رییس جمهور) که دارای هفت فصل می‎باشد، سریال دره سیلیکون با شش فصل، طولانی‎ترین سریال کمدی شبکه اچ‎بی‎او تاکنون می‎باشد.

سریال‎ Barry (بری)
سریال‎ Barry (بری)

این خبر در اعلامیه‎ای از سوی شبکه اچ‎بی‎او اعلام شده است. معاون اجرایی برنامه‎ریزی شبکه اچ‎بی‎او، امی گرویت، در مورد این تمدیدها می‎گوید:

“در حالی که سریال بری با اثر متقابل ماهرانه‎اش از کمدی و درام، بیننده‎ها را خوشحال و شاد کرده است، سریال دره سیلیکون، همانند همیشه، همچنان آگاهانه و درخشان باقی مانده است. ما از تمدید این دو سریال سرگرم‏‎کننده و هوشمندانه بسیار هیجان‎زده هستیم.”

گرچه این خبر خوشحال‎کننده است اما چندان غیرمنتظره نیز نبود. سریال بری، یکی از موردانتظارترین سریال‎های جدید سال ۲۰۱۸ بود و به دنبال تحسین منتقدان از آن، تمدید آن جای شگفتی نداشت. سریال دره سیلیکون نیز به طور مداوم، یک برگ برنده برای شبکه بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید