خانه آخرین خبرها سریال‎های Barry (بری) و Silicon Valley (دره سیلیکون) تمدید شدند

سریال‎های Barry (بری) و Silicon Valley (دره سیلیکون) تمدید شدند

۰
سریال‎های Barry (بری) و Silicon Valley (دره سیلیکون)

بیاتومگ – شبکه اچ‎بی‎او سریال کمدی و نوظهور Barry (بری) و همچنین سریال کمدی تکنولوژی محور Silicon Valley (دره سیلیکون) را برای فصل‎های بعدی تمدید کرده است.

این به معنای آن است که فصل دوم سریال کمدی، تیره و آدمکشی بری با بازی بیل هیدر نیز ساخته خواهد شد و افراد در پاید پایپر نیز با وجود بالا و پایین‎هایی که در این پنج فصل با آن روبه‎رو شدند، با فصل ششم به کار خود ادامه می‎دهند. با توجه به این خبر، پس از سریال Veep (معاون رییس جمهور) که دارای هفت فصل می‎باشد، سریال دره سیلیکون با شش فصل، طولانی‎ترین سریال کمدی شبکه اچ‎بی‎او تاکنون می‎باشد.

سریال‎ Barry (بری)
سریال‎ Barry (بری)

این خبر در اعلامیه‎ای از سوی شبکه اچ‎بی‎او اعلام شده است. معاون اجرایی برنامه‎ریزی شبکه اچ‎بی‎او، امی گرویت، در مورد این تمدیدها می‎گوید:

“در حالی که سریال بری با اثر متقابل ماهرانه‎اش از کمدی و درام، بیننده‎ها را خوشحال و شاد کرده است، سریال دره سیلیکون، همانند همیشه، همچنان آگاهانه و درخشان باقی مانده است. ما از تمدید این دو سریال سرگرم‏‎کننده و هوشمندانه بسیار هیجان‎زده هستیم.”

گرچه این خبر خوشحال‎کننده است اما چندان غیرمنتظره نیز نبود. سریال بری، یکی از موردانتظارترین سریال‎های جدید سال ۲۰۱۸ بود و به دنبال تحسین منتقدان از آن، تمدید آن جای شگفتی نداشت. سریال دره سیلیکون نیز به طور مداوم، یک برگ برنده برای شبکه بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *