خانه آخرین خبرها حضور رندال پارک در فیلم Aquaman (آکوامن) تایید شد

حضور رندال پارک در فیلم Aquaman (آکوامن) تایید شد

۰
فیلم Aquaman (آکوامن)

بیاتومگ – رندال پارک به جمع بازیگران فیلم Aquaman (آکوامن) پیوست. کمپانی برادران وارنر همچنان به دنبال استوار کردن دنیای سینمایی مشترک خود از کاراکترهای دی‎سی می‎باشد و به نظر می‎رسد، سرعت آنها پس از ناامیدی فیلم Justice League (لیگ عدالت)، کم نشده است.

در فیلم آکوامن شاهد حضور جیسون موموا به عنوان نقش اصلی خواهیم بود. معرفی او در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت) و فیلم لیگ عدالت صورت گرفته ولی انتظار می‎رود که توصیف بهتری از این کاراکتر در فیلم مستقل وی یعنی فیلم آکوامن مشاهده شود.

فیلم Aquaman (آکوامن)
فیلم Aquaman (آکوامن)

بازیگران دیگری که در فیلم آکوامن حضور دارند شامل، امبر هرد در نقش ملکه مرا، نیکول کیدمن در نقش مادر آکوامن (آتلانتا)، تمیورا موریسون در نقش پدر آکوامن، پاتریک ویلسون در نقش برادر آکوامن (با نام مستعار ارباب اقیانوس)، یحیی عبدالمتین ۲ در نقش بلک مانتا و ویلم دافو در نقش وولکو و دالف لاندگرن در نقش شاه نرئوس اشاره کرد.

فیلمبرداری اصلی فیلم آکوامن مدتی است که به پایان رسیده و در حال حاضر نیز، فیلمبرداری دوباره بخشی از آن در جریان است که برای فیلم‎های بلاک‎باستری به این بزرگی، امری عادی می‎باشد. این فیلمبرداری دوباره، فقط در جهت بهتر کردن فیلم می‎باشد، حتی اگر به معنای ایجاد تغییراتی باشد. این تغییرات حتی می‎تواند شامل حضور بازیگر جدید نیز باشد.

کارگردان فیلم آکوامن، جیمز وان در شبکه اجتماعی توییتر آشکار کرده که در طی فیلمبرداری دوباره فیلم، کاراکتری تازه اضافه شده است. وان با انتشار تصویر بالا، از حضور رندال پارک برای ایفای نقش دکتر استیون شین خبر داده است. فیلم آکوامن قرار است در تاریخ ۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ (۳۰ آذر ۱۳۹۷) اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *