بیاتومگ – اولین تریلر رسمی برای فیلم Hot Summer Nights (شب‎های داغ تابستان) منتشر شده که در آن، کاراکتری که تیموتی چالامت بازی می‎کند، مقدار زیادی ماریجوآنا می‎فروشد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. تیموتی چالامت برای بازی در فیلم Call Me by Your Name (با نام خودت صدایم کن)، نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد در مراسم اسکار سال ۲۰۱۸ شد.

کمپانی ای۲۴، اولین تریلر فیلم شب‎های داغ تابستان را منتشر کرده است. همانند فیلم با نام خودت صدایم کن، تیموتی چالامت، در این فیلم نیز، تابستان خود را در دهه ۸۰ میلادی دور از خانه سپری می‎کند. در ابتدا، کاراکتری که چالامت بازی می‏‎کند، یعنی دنیل میدلتون، به نظر یک غریبه ساده است، بچه‎ای که چندان با گرایش‎های محبوب روز آشنا نیست و در مکالمه با جنس مخالف، شکست می‎خورد.

اما همانطور که جلوه‎های تصویری تریلر بیشتر برجسته می‎شوند، دنیل جوان، به یک موادفروش بی‎پروا تغییر می‎یابد. با این حال، گرچه این بازی در ابتدا سرگرم‎کننده بوده اما در ادامه، به یک بازی موش و گربه خطرناک تبدیل می‎شود. فیلم شب‎های داغ تابستان قرار است در تاریخ جمعه ۵ مرداد ۱۳۹۷ (۲۷ جولای ۲۰۱۸) به اکران دربیاید. در زیر می‎توانید علاوه بر تریلر، پوستر این فیلم را نیز مشاهده نمایید.

تریلر فیلم Hot Summer Nights (شب‎های داغ تابستان)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Hot Summer Nights (شب‎های داغ تابستان)

فیلم Hot Summer Nights (شب‎های داغ تابستان)
فیلم Hot Summer Nights (شب‎های داغ تابستان)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *