بیاتومگ – دومین تریلر رسمی از انیمیشن The Incredibles 2 (شگفت‎انگیزان ۲) منتشر شده است. این تریلر همچنان تاکید می‎کند که موضوع اصلی داستان، هلن پار یا الستیگرل می‎باشد که شغل تازه‎ای در کمپانی ارتباطات از راه دور دِوتک بدست آورده است. این کمپانی که توسط وینستون دیور اداره می‎شود، هدفش کمک به ابرقهرمانان برای بازگشت به شکوه و جلال گذشته خود می‎باشد. به یاد داشته باشید، در دنیای شگفت‌انگیزان، ابرقهرمانان غیرقانونی‌اند ولی کسانی هستند که خواهان تغییر این قانون می‎باشند.  جدا از این تریلر، پوستری رنگین و زیبا نیز برای فیلم منتشر شده که در زیر مشاهده می‎نمایید.

این انیمیشن که دنباله‎ای مورد انتظار برای انیمیشنی به همین نام محصول سال ۲۰۰۴ می‎باشد. در انیمیشن شگفت‎انگیزان ۲، الستیگرل به عنوان کسی انتخاب شده که مسئولیت کمپینی برای بازگرداندن ابرقهرمان‎ها به کانون توجه را دارد. او پس از سپری کردن سال‎های زیاد به صورت مخفی و بزرگ کردن خانواده‎اش، نقش ابرقهرمان برتر را برعهده دارد، موقعیتی که قبلا در اختیار شوهرش بود. این به معنای آن است که آقای شگفت‎انگیز قرار است بچه‎ها را بزرگ کند که شامل جک جک و قدرت‌های نوظهور و باورنکردنی‎اش می‎شود.

صداپیشه‎گان این انیمشن شامل هولی هانتر، کریگ تی نلسون، سارا وُول، هاکلبری میلنر، برد بیرد، ساموئل ال جکسون، سوفیا بوش، کاترین کینر، باب اودنکرک، ایزابلا روزلینی و جاناتان بنکس می‎باشد. انیمیشن شگفت‎انگیزان ۲ قرار است در تاریخ جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ (۱۵ ژوئن ۲۰۱۸) بر روی پرده نقره‎ای اکران شود.

این پوستر با حضور خانواده پار در مرکز آن می‎باشد که آماده‌‎اند تا هر شروری که در سر راهشان قرار گیرد را از پا در بیاورند که شامل شرور مرموزی می‎باشد که در بالای پوستر دیده می‎شود. این پوستر همچنین، چشمان جک جک با قدرت لیزری را به نمایش می‎گذارد.

تریلر انیمیشن The Incredibles 2 (شگفت‎انگیزان ۲)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر انیمیشن The Incredibles 2 (شگفت‎انگیزان ۲)

انیمیشن The Incredibles 2 (شگفت‎انگیزان ۲)
انیمیشن The Incredibles 2 (شگفت‎انگیزان ۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *