خانه آخرین خبرها دیوید لیچ کارگردان فیلم نسخه فرعی Fast & Furious (سریع و خشن) شد

دیوید لیچ کارگردان فیلم نسخه فرعی Fast & Furious (سریع و خشن) شد

۰
نسخه فرعی فیلم های Fast & Furious (سریع و خشن)

بیاتومگ – کارگردان فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)، دیوید لیچ، رسما به عنوان کارگردان فیلم نسخه فرعی Fast & Furious (سریع و خشن) با بازی دواین جانسون و جیسون استیتهام به خدمت گرفته شده است. دیوید لیچ که قبلا یک بدلکار بوده، برای اولین بار در کنار چاد استاهلسکی در فیلم John Wick (جان ویک) در جایگاه کارگردانی قرار گرفت. در سال ۲۰۱۷، او فیلم Atomic Blonde (بلوند اتمی) با بازی شارلیز ترون را کارگردانی کرد و سکان‎دار کارگردانی فیلم ددپول ۲ نیز می‎باشد.

در فیلم The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین)، احساسات پیچیده‌ای بین دکارد شاو و لوک هابز وجود داشت که همین نیز باعث شد تا کمپانی یونیورسال به ساخت نسخه فرعی فیلم‌های سریع و خشن با محوریت داستان این دو کاراکتر علاقه‌مند شود. بر طبق گزارش‌ها، نویسنده و تهیه کننده کهنه‌کار سری فیلم‌های سریع و خشن، کریس مورگان، فیلمنامه این نسخه فرعی را قلم خواهد زد.

دیوید لیچ - فیلم John Wick (جان ویک)
دیوید لیچ – فیلم John Wick (جان ویک)

با اکران فیلم Rampage (خشم) و Skyscraper (آسمان‎خراش) که هر دو در سال ۲۰۱۸ اکران خواهند شد، باید گفت، دواین جانسون سال بزرگی را در پیش دارد. البته باید به موفقیت عظیم فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle (جومانجی: به جنگل خوش آمدید) در گیشه نیز اشاره کرد که سبب شد تا کمپانی سونی، به سرعت ساخت فیلم Jumanji 3 (جومانجی ۳) را در دستور کار قرار دهد. حتی با وجود این برنامه شلوغ، به نظر نمی رسد که جانسون سرعت خود را کم کرده باشد.

این فیلم نسخه فرعی سریع و خشن که احتمالا Hobbs and Shaw (هابز و شاو) نام دارد، قرار است در تاریخ ۵ تیر ۱۳۹۸ (۲۶ جولای ۲۰۱۹) به اکران در بیاید. حال، با پیوستن دیوید لیچ برای کارگردانی، این فیلم یک قدم دیگر به موفقیت نزدیک می‎شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *