خانه آخرین خبرها جت لی، گونگ لی و تعداد دیگری به فیلم Mulan (مولان) پیوستند

جت لی، گونگ لی و تعداد دیگری به فیلم Mulan (مولان) پیوستند

۰
فیلم Mulan (مولان)

بیاتومگ – جت لی و گونگ لی به جمع بازیگران فیلم Mulan (مولان) اضافه شدند. فیلم مولان، فیلم اکشن-زنده و اقتباسی از انیمیشنی کلاسیک به همین نام محصول کمپانی دیزنی می‎باشد. این فیلم، جدیدترین تلاش کمپانی دیزنی در راستای ساخت فیلم‎های سینمایی براساس انیمیشن‌های کلاسیک خود است.

این فرمول تبدیل کردن انیمیشن‎های کلاسیک به فیلم‎های سینمایی اکشن-زنده، تاکنون برای استودیو دیزنی از لحاظ مالی پرمنفعت بوده و به آنها انگیزه داده تا فیلم‎های بیشتری از این دست بسازند. گرچه فیلم مولان تا سال ۲۰۲۰ به اکران درنمی‎آید اما فرایند انتخاب بازیگران برای آن به خوبی در جریان است.

انتخاب بازیگر برای این فیلم، اواخر سال گذشته میلادی و با انتخاب لیو ییفئی برای به تصویر کشیدن کاراکتر مولان آغاز شد. با این وجود، وی تنها بازیگری بوده که به فیلم مولان به کارگردانی نیکی کارو پیوسته است. اما این موضوع به تازگی تغییر کرد چراکه چندین بازیگر جدید به جمع بازیگران فیلم اضافه شدند.

فیلم Mulan (مولان)
فیلم Mulan (مولان)

گزارش شده که جت لی و گونگ لی در فیلم مولان حضور خواهند داشت. جت لی که به لطف مهارت‎های رزمی خود، بازیگر ژانر اکشن شناخته‎شده‎ای است، در فیلم مولان قرار است نقش امپراطور چین را ایفا کند. گونگ لی قرار است نقش شرور فیلم، یک جادوگر قدرتمند را به تصویر بکشد. علاوه بر این، بازیگر چینی-ویتنامی، زانا تنگ برای ایفای نقش خواهر مولان، نقشی که تنها برای فیلم ساخته شده، به خدمت گرفته شده است.

جدا از اینها، دانی ین نیز در فیلم مولان نقش‎آفرینی خواهد کرد. او قرار است نقش یک مربی به نام فرمانده تانگ را بازی کند، کاراکتری تازه که تنها برای فیلم ساخته شده است. فیلم مولان قرار است در تاریخ جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹ (۲۷ مارس ۲۰۲۰) به اکران دربیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *