بیاتومگ – کمپانی مارول استودیو ویدیویی از پشت صحنه فیلمبرداری فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) منتشر کرده که در آن، بازیگران از سرگرم‎کننده بودن این همکاری می‎گویند. در زیر می‎توانید این ویدیو را با دو کیفیت دانلود یا مشاهده نمایید. این فیلم، نوزدهمین فیلم دنیای سینمایی مارول خواهد بود. تمام دنیای سینمایی مارول از سال ۲۰۰۸ تاکنون در جهت این فیلم ساخته شدند و حالا، چیزی تا اکران این فیلم حماسی بر روی پرده نقره‎ای نمانده است.

سومین تلاش کارگردانی برادران روسو در دنیای مارول به لطف بازیگران بی‎نظیری که گرد هم می‎آیند، از همه لحاظ برجسته است. بدون شک، حضور شخصیت منفی تانوس با بازی جاش برولین که مدت‎ها به آن اشاره شده بود، در این فیلم به جذابیت آن می‎افزاید. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۲۷ آوریل ۲۰۱۸) به صورت جهانی به اکران دربیاید.

این ویدیو منتشر شده از پشت صحنه فیلمبرداری فیلم انتقام جویان: جنگ بی نهایت، تمرکز را بر روی این همگذری پر از ستاره قرار می‎دهد. کریس پرت در نقش استار لرد، کریس همسوورث در نقش ثور، بندیکت کمبربچ در نقش دکتر استرنج، رابرت داونی جونیور در نقش مرد آهنی و دانای گوریرا در نقش آکوی، همگی از کار در کنار دیگر بازیگران دنیای سینمایی مارول خوشحال‎اند و آن را سرگرم‎کننده می‎دانند.

ویدیوی فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *