بیاتومگ – کمپانی آمازون اولین تریلر رسمی برای سریال Picnic at Hanging Rock (پیک‎نیک در هنگینگ راک) را منتشر کرده است. این سریال با بازی بازیگر سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، ناتالی دورمر، در نقش اصلی است و اقتباسی تازه از رمانی استرالیایی به همین نام محصول سال ۱۹۶۷ نوشته جان لیندزی می‎باشد.

داستان سریال در مورد گروهی از دانش آموزان دختر در کالج زنانه در سال ۱۹۰۰ می‌باشد که در روز ولنتاین در هنگینگ راک ناپدید می‌شوند و این موضوع بر شهر تاثیر می‌گذارد. این سریال دارای شش قسمت خواهد بود و دیگر بازیگران آن شامل، لولا بسیس، یائل استون، آنا مک گان، سیبیلا باد، لیلی سالیوان، مادلین مدن، سامارا ویوینگ، روبی ریز و اینز کورو می‌باشند.

در این اقتباس تازه، ناتالی دورمر نقش مدیر این کالج زنانه، به نام خانم هستر را بازی می‎کند و همانطور که در تریلر نشان داده می‎شود، به نظر می‎رسد که تغییرات و آپدیت‎هایی در این داستان صورت گرفته است. کارگردانی این سریال را لورا کوندراکی در دست دارد. پخش سریال پیک‎نیک در هنگینگ راک قرار است از روز جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ (۲۵ می ۲۰۱۸) بر روی سرویس آنلاین کمپانی آمازون آغاز خواهد شد. در زیر می‎توانید تریلر این سریال را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید.

تریلر ‎سریال Picnic at Hanging Rock (پیک‎نیک در هنگینگ راک)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *