بیاتومگ – دو پوستر جدید برای فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) منتشر شده که در یکی از آنها، برخلاف دیگر پوسترهای قبلی منتشر شده، تایتان دیوانه، تانوس، حضور ندارد. در زیر می‎توانید این پوستر را مشاهده نمایید. این فیلم، نوزدهمین فیلم دنیای سینمایی مارول خواهد بود. تمام دنیای سینمایی مارول از سال ۲۰۰۸ تاکنون در جهت این فیلم ساخته شدند و حالا، چیزی تا اکران این فیلم حماسی بر روی پرده نقره‎ای نمانده است.

سومین تلاش کارگردانی برادران روسو در دنیای مارول به لطف بازیگران بی‎نظیری که گرد هم می‎آیند، از همه لحاظ برجسته است. بدون شک، حضور شخصیت منفی تانوس با بازی جاش برولین که مدت‎ها به آن اشاره شده بود، در این فیلم به جذابیت آن می‎افزاید. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۲۷ آوریل ۲۰۱۸) به صورت جهانی به اکران دربیاید.

در پوستر اول، تمام انتقام جویان به همراه نگهبانان کهکشان گردهم آمده‎اند. این پوستر که برای سینماهای دالبی منتشر شده است، بدون حضور دشمن اصلی انتقام جویان و تهدید بزرگ عالم یعنی تانوس می‎باشد. با این حال، در دومین پوستر، شاهد حضور دوباره تانوس می‎باشیم چراکه یکی از نکات برجسته بازاریابی کمپانی مارول برای این فیلم، تانوس می‎باشد و بدون آن، این بازاریابی اندکی عجیب است..

پوسترهای فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت) فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *