خانه آخرین خبرها گابریل لونا نقش نابودگر جدید را در فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶) بازی خواهد کرد

گابریل لونا نقش نابودگر جدید را در فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶) بازی خواهد کرد

۰
فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶)

بیاتومگ – بازیگر سریال Agents of SHIELD (ماموران شیلد)، گابریل لونا، قرار است نقش نابودگر جدید را در فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶) ایفا کند. کارگردانی این فیلم را تیم میلر در دست خواهد داشت و نقش‎های اصلی فیلم را مکنزی دیویس و یک بازیگر لاتین جوان بازی خواهند کرد که هنوز نام آن مشخص نشده است.

فیلم The Terminator (نابودگر) ساخته جیمز کامرون برای اولین بار در سال ۱۹۸۴ اکران شد و به عنوان فیلمی اکشن، ماجراجویی و علمی-تخیلی، خود را به خوبی مطرح کرد. فیلم نابودگر از لحاظ مالی و همچنین منتقدان بسیار موفق بود، پس کامرون تصمیم گرفت تا دنباله‌ای برای آن بسازد، که ۷ سال بعد از اولین فیلم و در سال ۱۹۹۱ اکران شد. اگر چه بعد از این فیلم، کامرون از این سری فیلم کناره‌گیری کرد ولی این مجموعه فیلم کار خود را ادامه داد و سه فیلم دیگر از آن ساخته شد.

فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶)
فیلم Terminator 6 (نابودگر ۶)

جیمز کامرون که تولید فیلم را برعهده دارد، قبلا از حضور لیندا همیلتون و آرنولد شوارتزنگر در این فیلم خبر داده بود. فیلم نابودگر ۶ قرار است در تاریخ جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸ (۲۲ نوامبر ۲۰۱۹) به اکران دربیاید. فیلم نابودگر ۶ قرار است دنباله‌ای مستقیم برای فیلم دوم نابودگر یا روز داوری باشد.

در گزارش‎ها آمده که گابریل لونا که اخیرا برای بازی نقش روح‎سوار در سریال ماموران شیلد شناخته می‎شود، به جمع بازیگران فیلم نابودگر ۶ پیوسته و قرار است نقش نابودگر جدید را به تصویر بکشد. در همین گزارش‎ها نیز خبر پیوستن ناتالیا ریز در نقش نامشخص نیز ذکر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *