خانه آخرین خبرها عنوان و خلاصه داستان سریال Bad Boys (پسران بد)

عنوان و خلاصه داستان سریال Bad Boys (پسران بد)

۰
فیلم Bad Boys (پسران بد)

بیاتومگ – شبکه ان‎بی‎سی سرانجام عنوان رسمی سریال Bad Boys (پسران بد) را آشکار کرده و در کنار آن نیز، خلاصه داستانی برای این سریال منتشر کرده است. قسمت آزمایشی این سریال برای مدتی است که در حال فیلمبرداری بوده و در صورت موفقیتش، دستور ساخت سریالی کامل از آن داده خواهد شد.

سریال نسخه فرعی پسران بد براساس فیلم‎هایی به همین نام، رسما عنوان L.A.’s Finest (بهترین‎های لس‎آنجلس) را به خود گرفته است. این سریال با بازی جسیکا آلبا و گابریل یونیون می‎باشد. هنوز تاریخ پخشی برای قسمت آزمایشی این سریال اعلام نشده است.

گرچه هنوز احتمال ساخت فیلم سوم پسران بد وجود دارد، شبکه ان‎بی‌سی پس از ماه‌ها گمانه‎زنی، دستور ساخت قسمت آزمایشی سریال پسران بد را صادر کرد. گابریل یونیون قرار است نقش مامور مبارزه با مواد مخدر سید برنت را بازی کند، خواهر مارکوس و معشوقه مایک در فیلم‎ها را در این سریال به تصویر بکشد.

سریال Dark Angel (فرشته تاریکی)
سریال Dark Angel (فرشته تاریکی)

جسیکا آلبا نقش نانسی مک‎کینا را در این سریال بازی خواهد کرد، یک مادر شاغل که به همراه شوهرش، دو فرزند خوانده‎اش را بزرگ می‎کند. مک‌کینا دارای سابقه نظامی است. او بعد از دبیرستان به ارتش پیوسته و در افغانستان و عراق حضور داشته و حتی به پلیس نظامی پیوسته تا به جریانات نزدیک‌تر باشد.

خلاصه داستان قسمت آزمایشی سریال بدین شرح است:

“مامور سابق و مستقل سازمان مبارزه با مواد مخدر، برنت، در شغل جدیدش به عنوان کاراگاه اداره پلیس شهر لس‎آنجلس، شروع تازه‎ای دارد. او با نانسی مک‎کینا، یک مادر شاغل همکار شده است. این دو رویکرد و سبک زندگی بسیار متفاوتی از یکدیگر دارند اما آنها در زمینه‎های خود، بالاتر از همه قرار دارند.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *