بیاتومگ – شبکه ای‎ام‎سی ویدویی برای فصل ۴ سریال Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک) منتشر کرده که در آن، سه دقیقه ابتدایی اولین قسمت فصل چهارم این سریال به نمایش درمی‎آید. در زیر می‎توانید این ویدیو را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. این سریال، نسخه فرعی سریال The Walking Dead (مردگان متحرک) می‎باشد.

با وجود مرگ‌های بی‎شمار فصل سوم سریال، طرفداران انتظار دارند که در فصل چهارم شاهد چهره‎های تازه‎ای باشند. لنی جیمز نقش مورگان جونز را به تصویر می‎کشد، کاراکتری که در سریال اصلی حضور دارد و برای همگذری به سریال ترس از مردگان متحرک وارد خواهد شد. بازیگر سریال Lost (گمشده)، مگی گریس، قرار است نقش آلتیا را بازی کند.

دیگر بازیگرانی که در فصل جدید به این سریال پیوسته‎اند شامل گرت دیلیهانت، جینا الفمن و کوین زیگرز می‎باشند. دانای گارسیا که نقش لوسیانا را در این سریال بازی می‎کند و در فصل سوم، حضور کم‌رنگی داشت، در فصل جدید حضور منظمی خواهد داشت.

اضافه شدن کاراکتر مورگان جونز به سریال ترس از مردگان متحرک، جذبه زیادی را به این سریال اضافه خواهد کرد ولی هنوز مشخص نیست که چطور او از الکساندریا به این ماجراجویی در تگزاس خواهد پیوست. پخش فصل چهارم سریال ترس از مردگان متحرک قرار است از روز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ (۱۵ آوریل ۲۰۱۸) آغاز شود. در این ویدیو، گرت دیلیهانت که نقش شخصیت مرموزی به نام جان را بازی می‎کند، در حال استراحت در کنار یک ماشین دیده می‎شود.

ویدیوی فصل ۴ سریال Fear the Walking Dead (ترس از مردگان متحرک)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *