بیاتومگ – در اولین تریلر منتشر شده برای فیلم Hotel Artemis (هتل آرتمیس)، جودی فاستر نقش مدیری را بازی می‎کند که اداره بیمارستانی برای جنایتکاران را در دست دارد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. این فیلم هیجان‌انگیز و علمی-تخیلی نوشته و کارگردانی شده توسط نویسنده فیلم Iron Man 3 (مرد آهنی ۳)، اندرو پیرس، می‎باشد. این فیلم، اولین تلاش کارگردانی پیرس را رقم خواهد زد.

حوادث هتل آرتمیس در آینده‌ای نزدیک اتفاق می‌افتد. این فیلم در مورد یک پرستار (جودی فاستر) می‌باشد، کسی که در یک بیمارستان زیر زمینی که مخصوص بدترین جنایتکاران لس آنجلس است در سال ۲۰۲۸ کار می‌کند. استرلینگ کی برون نقش وایکیکی را بازی می‎کند، یک دزد آسیب دیده که به همراه افرادش، در یک شب به هتل آرتمیس می‎آیند. حال، مشخص می‎شود که آن دزد چیزی را برداشته که نباید برمی‎داشته است و آن، گاوصندوق قابل حملی است که همانند یک قلم تعبیه شده و حدود ۱۸ میلیون دلار ارزش دارد. حال، صاحب این گاوصندوق برای وصول آن می‎آید و آنها چندان حاضر نیستند تا قوانینی که توسط این پرستار برای حفظ نظم بیمارستان برقرار شده را تحمل نمایند.

دیگر بازیگران فیلم شامل سوفیا بوتلا، جف گلدبلوم، چارلی دی، دیو بائوتیستا، زکری کویینتو، برایان تایری هنری و جنی اسلیت می‎باشد. فیلم هتل آرتمیس قرار است در تاریخ جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ (۸ ژوئن ۲۰۱۸) به اکران دربیاید.

تریلر فیلم Hotel Artemis (هتل آرتمیس)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *