بیاتومگ – سومین و آخرین تریلر برای فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده) منتشر شده است. این تریلر را در زیر می‎توانید با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. علاوه بر انتشار تریلر، دو پوستر تازه نیز از این فیلم منتشر شده که همراه با جمله‎های جالبی است. این تریلر که آخرین تریلر فیلم خواهد بود، جزییات بیشتری از داستان فیلم را آشکار می‎نماید.

جان بایوگا وظیفه کارگردانی فیلم دنیای ژوراسیک ۲ را برعهده دارد و کالین ترورو در کنار دریک کانولی نیز فیلمنامه فیلم را قلم می‌زنند. کریس پرت و برایاس دالاس هاوارد بار دیگر نقش‌های خود به عنوان اوون گریدی و کلیر دیرینگ را به تصویر خواهند کشید و بی دی وونگ نیز بار دیگر در نقش دکتر هنری وو بازخواهد گشت.

فیلم دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده، به چندین سال پس از اتفاقات فیلم دنیای ژوراسیک می‌پردازد و همراه با برداشت تازه‌ای از این سری فیلم خواهد بود. در این فیلم، یک آتشفشان، امنیت دایناسورها را در جزیره ایزلا نوبلار تهدید می‌کند. پس از اداره کردن پارک دایناسوری توسط کلیر، حال او تشکیلاتی به نام گروه حفاظت از دایناسورها را اداره می‎کند و بنابراین، او باید با خارج کردن دایناسورها از این جزیره، آنها را نجات بدهد.

فیلم دنیای ژوراسیک ۲ برای اکران در تاریخ ۲۲ ژوئن ۲۰۱۸ (۳ تیر ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است. پوستر اول که برای آمریکا منتشر شده، شامل یک تی‎رکس می‎باشد که بر بالای سر کاراکترهای فیلم قرار گرفته است. در بالای این پوستر، جمله “پارک از بین رفته است” نوشته شده است. این جمله، احترامی به جمله‎ای کلاسیک از فیلم‎های اصلی پارک ژوراسیک می‎باشد که بیان می‏‌کند: “پارک باز است”. پوستر دوم که مشابه پوستر اول است و برای انگلیس منتشر شده، جمله کلاسیک “زندگی راه خود را پیدا می‎کند” را بر روی خود دارد.

تریلر فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوسترهای فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده)

فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده)
فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده)
فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده)
فیلم Jurassic World: Fallen Kingdom (دنیای ژوراسیک: قلمروی سقوط کرده)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *