خانه آخرین خبرها جیسون کلارک نقش اصلی بازسازی فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی) را ایفا می‎نماید

جیسون کلارک نقش اصلی بازسازی فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی) را ایفا می‎نماید

۰
فیلم Terminator Genisys (نابودگر: جنسیس)

بیاتومگ – فیلم Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)، اقتباسی تازه از رمان ترسناکی به همین نام نوشته استیون کینگ می‎باشد و جیسون کلارک قرار است نقش اصلی آن را ایفا کند. در سال ۲۰۱۷، چندین اقتباس سینمایی و سریالی تازه از رمان‎های مختلف استیون کینگ ساخته شدند و روی هم رفته موفقیت‌آمیز بودند. مطمئنا در میان این اقتباس‌ها، شکست‎هایی نیز وجود داشت و از جمله نمونه‎های بارز آن نیز فیلم The Dark Tower (برج تاریک) محصول سونی و سریال The Mist (مه) محصول شبکه اسپایک می‌باشند.

از سوی دیگر، اقتباس سینمایی از رمان IT (آن)، علاوه بر اینکه رکوردهای تازه‎ای در گیشه برجا گذاشت، در نظر منتقدان نیز موردپسند واقع شد. فیلم‎های Gerald’s Game (بازی جرالد) و ۱۹۹۲ محصول کمپانی نتفلیکس، هر دو در نزد منتقدان و بیننده‎ها مورد ستایش قرار گرفتند. این موفقیت‎های پیاپی سبب شد تا اقتباس تازه از رمان قبرستان حیوانات خانگی، روبه‎جلو حرکت کند. کوین کولش و دنیس ویدمایر، کارگردانی این فیلم را در دست دارند که قرار است در تاریخ جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸ (۱۹ آوریل ۲۰۱۹) به اکران دربیاید.

کتاب Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)
کتاب Pet Sematary (قبرستان حیوانات خانگی)

گزارش شده که جیسون کلارک در حال مذاکره برای ایفای نقش دکتر لوییس کرید در فیلم قبرستان حیوانات خانگی می‎باشد. داستان این رمان استیون کینگ، فردی به نام دکتر لوییس کرید و خانواده‎اش را دنبال می‎کند که به دلیل شغل جدید لوییس، از شیکاگو به حومه شهر کوچکی در مین نقل مکان می‎کنند. با این حال، خانواده کرید از اینکه قبرستان حیوانات خانگی نزدیک خانه‌شان نفرین شده و بر روی یک زمین باستانی قرار دارد، ناآگاه هستند.

زمانی که این خانواده گرفتار مصیبت می‎شوند، آن هنگام متوجه می‏‎شوند که تا چه اندازه این قبرستان خطرناک است. جیسون کلارک با ژانر ترسناک ناآشنا نیست و در ابتدای سال جاری میلادی، در فیلم Winchester (وینچستر) الهام گرفته از داستانی واقعی، به ایفای نقش پرداخته است. در سال ۱۹۸۹، فیلمی براساس رمان قبرستان حیوانات خانگی ساخته شده بود که چندان از نظر منتقدان و بیننده‎ها موفق نبود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *