بیاتومگ – تیزر جدیدی از فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲) منتشر شده که در آن، ددپول و کیبل در درون یک ماشین در حال حرکت در حال مبارزه می‎باشند. در ادامه می‌توانید این تیزر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود کنید. کارگردان فیلم جان ویک یعنی دیوید لیچ، فیلم ددپول ۲ را کارگردانی می‎کند و در این فیلم که نویسندگی آن بر عهده رت ریز و پاول ورنیک می‌باشد، شاهد حضور دوباره رایان رینولدز در کنار سیمون کینبرگ و لورن شولر دونر به عنوان تهیه کننده خواهیم بود.

در فیلم ددپول ۲، رایان رینولدز دوباره در نقش اصلی وید ویلسون/ددپول حضور دارد، البته بازیگران جدیدی نیز به این فیلم اضافه شده‌اند که از جمله آنها می‌توان به ززی بیتز در نقش دومینو، جاش برولین در نقش کیبل، جک کِسی به عنوان نقش منفی اصلی فیلم تام کسدی سیاه و همچنین بازیگر ژاپنی شیولی کوتسانا در نقشی مرموزی اشاره کرد. فیلم ددپول ۲ که هنوز عنوانی رسمی برای آن اعلام نشده، قرار است در تاریخ ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱۸ می ۲۰۱۸) به روی پرده سینماها اکران خواهد شد.

در این تیزر، ددپول و کیبل در درون یک ماشین در حال حرکت، در حال مبارزه می‎باشند. ظاهرا این ماشین، افرادی را حمل می‎کند که لباس‎های زردرنگ مشابه لباسی پوشیده‎اند که کیبل در تیزرهای قبلی بر تن داشت. ظاهرا کیبل به دلایل نامشخصی به دنبال آن جهش‎یافته جوان می‎باشد ولی این بچه برای وید و ونسا خیلی اهمیت دارد.

تیزر فیلم Deadpool 2 (ددپول ۲)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *