خانه آخرین خبرها جیمز گری فیلم I Am Pilgrim (من پیلگریم هستم) را کارگردانی می‎کند

جیمز گری فیلم I Am Pilgrim (من پیلگریم هستم) را کارگردانی می‎کند

۰
جیمز گری و چارلی هم - فیلم Lost City of Z (شهر گمشده زد)

بیاتومگ – جیمز گری قرار است فیلم I Am Pilgrim (من پیلگریم هستم) را کارگردانی کند. این فیلم، اقتباسی سینمایی از رمان جاسوسی و هیجان‎انگیزی به همین نام نوشته تری هایز می‎باشد. این رمان در سال ۲۰۱۳ توسط هایز منتشر شد و یک سال پس از آن، کمپانی ام‎جی‎ام حقوق ساخت اقتباسی سینمایی از آن را خریداری کرد. بعد از آن، کمپانی، متیو وان را برای ساخت این اقتباس در نظر داشت اما این فیلمساز از یک مجموعه فیلم جاسوسی دیگری سر درآورد.

داستان رمان حول پیلگریم است که یک نام مستعاری است که شخصیت اصلی تحت آن عمل می‎کند. پیلگریم که توسط یک خانواده ثروتمند آمریکایی به فرزندخواندگی پذیرفته شده، زمانی رییس یک سازمان مخفی جاسوسی بوده اما پس از بازنشستگی، برای امرار معاش، به نویسندگی روی آورده است. با این حال، زمانی که او متوجه می‎شود که کتابش در مورد آسیب‎شناسی توسط یک قاتل مورد استفاده قرار گرفته تا قتل‎هایی که مرتکب شده، قابل ردگیری نباشد، پیلگریم به منظور کمک به حل پرونده، به زمینه کاری قبلی خود بازمی‎گردد. از همین رو، او خود را گرفتار یک توطئه بسیار بزرگتر و خطرناک‎تر می‎کند.

فیلم I Am Pilgrim (من پیلگریم هستم)
فیلم I Am Pilgrim (من پیلگریم هستم)

گزارش شده که جیمز گری قرار است فیلم من پیلگریم هستم را برای کمپانی ام‎جی‎ام کارگردانی کند. فیلمنامه فیلم را نیز خود تری هایز قرار است قلم بزند. تری هایز قبلا فیلمنامه فیلم‎هایی همچون Mad Max 2: The Road Warrior (مکس دیوانه ۲: جنگجوی جاده)، Mad Max Beyond Thunderdome (مکس دیوانه: فراتر از طوفان) و فیلم Vertical Limit (حد عمود) را قلم زده و سپس، تمرکز خود را بر روی نوشتن رمان قرار داده است.

تری هایز تاکنون چندین رمان در قالب مجموعه کتاب‌های من پیلگریم هستم نوشته است و بنابراین، کمپانی ام‎جی‎ام امیدوار است که اولین فیلم تا حدی پرمنفعت باشد که آغازگر یک مجموعه فیلم کامل شود. با توجه به شایعاتی در مورد فروش حقوق فیلم‎های جیمز باند توسط کمپانی ام‎جی‎ام، احتمالا فیلم‎های من پیلگریم هستم می‎تواند جایگزین مناسبی برای آن باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *