خانه آخرین خبرها کری الویس و جیک بیوزی به فصل ۳ سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب) اضافه شدند

کری الویس و جیک بیوزی به فصل ۳ سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب) اضافه شدند

۰
کری الویس و جیک بیوزی به فصل 3 سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب)

بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس تایید کرده است که کری الویس و جیک بیوزی به جمع بازیگران فصل ۳ سریال Stranger Things (چیزهای عجیب و غریب) اضافه شدند. فصل اول سریال چیزهای عجیب و غریب که ساخته برادران مت و راس دافر می‎باشد، به آرامی در تابستان سال ۲۰۱۶ بر روی سرویس آنلاین نتفیکس عرضه و پس از آن، به موفقیتی عظیم برای این کمپانی بدل شد.

فصل دوم این سریال نیز که در اکتبر سال گذشته میلادی پخش شد، موفقیت‎آمیز بود و انتظار می‎رود که روند تولید فصل سوم این سریال از ماه آینده میلادی آغاز شود. اتفاقات این سریال در دهه ۸۰ میلادی و در شهری تخیلی به نام هاوکینز در ایالت ایندیانا رخ می‎دهد. این سریال برای الهام گرفتن از فیلم‎های کلاسیک ترسناک دهه ۸۰ و ۹۰ میلادی بسیار شناخته شده است.

کری الویس - سریال The Art of More
کری الویس – سریال The Art of More

در مصاحبه‎ای تازه، مدیر محتوایی کمپانی نتفلیکس، تد ساراندوس، اعلام کرده که کری الویس و جیک بیوزی برای بازی در فصل سوم سریال چیزهای عجیب و غریب، به جمع بازیگران این سریال اضافه شده‎اند. الویس نقش شهردار کلاین را بازی خواهد کرد و بیوزی نیز کاراکتری به نام بروس را به تصویر خواهد کشید.

ساراندوس به توضیح بیشتر این کاراکترها نپرداخته اما تایید کرده که در شروع فصل سوم سریال چیزهای عجیب و غریب، کاراکتر کلاین، شهردار فعلی شهر هاوکینز خواهد بود. فصل سوم سریال چیزهای عجیب و غریب قرار است در تاریخی در سال ۲۰۱۹ میلادی بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *