بیاتومگ – اولین تصویر رسمی از نسخه فرعی فیلم‎های The Conjuring (احضار روح) به نام The Nun (راهبه) منتشر شده که یادآوری‎کننده وجودیت وحشتناک و رعب‎آور کاراکتر والاک می‎باشد. در زیر می‎توانید این تصویر را مشاهده نمایید.

البته والاک در دنباله فیلم احضار روح به نام The Conjuring 2 (احضار روح ۲) در سال ۲۰۱۶ معرفی شد. والاک، شیطان ترسناکی است که ایلین وارن با بازی ورا فارمیگا را می‎ترساند، کسی که تصورات بسیار ترسناک از مرگ خشونت‌آمیز شوهرش به نام اد با بازی پاتریک ویلسون داشت. در آن فیلم اشاره شده بود که والاک، یک موجود باستانی است که به سادگی برای مسخره کردن مذهب لورین، تصمیم گرفته تا همانند یک راهبه هیولایی باشد اما وجود این فیلم تایید می‎کند که این شیطان قبلا نیز از این ظاهر استفاده کرده است.

البته حضور والاک در شکل و ظاهر راهبه بار دیگر متناسب با موقعیت و شرایط می‎باشد چراکه این بار، این شیطان، صومعه‎ای در رومانی را به وحشت می‎اندازد. در چنین محیط منزوی و مذهبی، کاملا منطقی است که والاک از این ظاهر خود برای رویارویی با افراد شکننده و ضعیف استفاده کند.

در زیر اولین تصویر از فیلم راهبه منتشر شده است. طبیعتا، این تصویر با حضور والاک با تمام جلال و شکوهش می‎باشد که آماده است تا هر کسی که از روی بدشانسی به هدفش تبدیل شود را بترساند. بر فرض اینکه هیولاهای غیرانسانی نیز جنسیت دارند، جنسیت والاک هنوز نامشخص است. در حالی که در افسانه‎های قدیمی و باستانی از ضمائر مذکر برای اشاره به آن استفاده شده ولی در این فیلم، شکل راهبه همانند یک زن طراحی شده و توسط بانی آرونز بازی می‎شود.

فیلم راهبه قرار است در تاریخ جمعه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ (۷ سپتامبر ۲۰۱۸) به اکران دربیاید. این فیلم نوشته گری دابرمن و جیمز وان و کارگردانی شده توسط کورین هاردی می‎باشد.

تصویر فیلم The Nun (راهبه)

فیلم The Nun (راهبه)
فیلم The Nun (راهبه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *