خانه آخرین خبرها سریال Homeland (میهن) با فصل ۸ به پایان می‎رسد

سریال Homeland (میهن) با فصل ۸ به پایان می‎رسد

۰
سریال Homeland (میهن)

بیاتومگ – ظاهرا آینده سریال Homeland (میهن)، سریالی جاسوسی درام از شبکه شوتایم روشن و مشخص است چراکه ستاره سریال، کلیر دنیز، تایید کرده که این سریال با فصل هشتم به پایان خواهد رسید. این خبر برای کسانی که از زمان شروع سریال میهن در سال ۲۰۱۱ آن را دنبال می‎کنند، چندان جدید نیست چراکه هر تمدید سریال برای فصل‎ بعد با این سوال همراه بود که چه زمانی قرار است داستان کری متیسون به پایان برسد.

با این حال، به نظر می‎رسد که زمانی که شبکه شوتایم در فصل ششم این سریال، آن را برای فصل‎های هفتم و هشتم تمدید کرد، پایان سریال در افقی دور دیده می‎شد. در آن زمان، مدیر اجرایی سریال، الکس گانسا، زمینه‎ها را برای خاتمه یافتن سریال فراهم آورده بود. با وجود اینکه این موضوع به خیلی وقت پیش برمی‎گردد اما شبکه شوتایم به برنامه‎ریزی خود وفادار مانده و سریال میهن قرار است با فصل هشت به پایان برسد.

سریال Homeland (میهن)
سریال Homeland (میهن)

با وجود اینکه هنوز شبکه شوتایم این خبر را در بیانیه‎ای رسمی تایید نکرده اما ستاره سریال، کلیر دینز، فکر می‎کند که فصل هشتم، پایان راه این سریال می‎باشد.

در مصاحبه‎ای از دینز سوال شد که آیا پس از فصل هفتم، یک فصل دیگر را در پیش‎رو داریم و پس از آن، همه چیز به پایان می‎رسد؟

دینز در پاسخ اظهار داشت:

“بله. درست است.”

از دینز سوال شد که احساسش در مورد حضور از اول تا آخر سریال چیست و او پاسخ داد:

“من واقعا احساس ناسازگاری دارم. من آماده خواهم بود. این کاراکتر کری متیسون لعنتی است. من آماده خواهم بود تا این کاراکتر را کنار بگذارم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *