خانه آخرین خبرها ادریس آلبا در سریال Turn Up Charlie بازی می‎کند

ادریس آلبا در سریال Turn Up Charlie بازی می‎کند

۰
ادریس آلبا - سریال Turn Up Charlie

بیاتومگ – ادریس آلبا، نامزد جایزه امی، قرار است در سریال کمدی تازه کمپانی نتفلیکس به نام سریال Turn Up Charlie به نقش‎آفرینی بپردازد. آلبا که ستاره سریال دارم و جنایی انگلیسی Luther (لوتر) محصول شبکه بی‎بی‎سی و همچنین، یکی از بازیکنان کلیدی در دنیای سینمایی مارول می‎باشد، با این سریال جدید، تن و لحن سبک‎تری را در آغوش می‎گیرد.

آلبا علاوه بر بازی در این سریال کمدی، تهیه‎کنندگی اجرایی آن را برعهده خواهد داشت. او نقش کاراکتری به نام چارلی، یک دی‎جی بدشانس را بازی خواهد کرد که با اکراه، شغلی را از سوی دوست نزدیک و مشهورش می‎پذیرد. او وظیفه می‌یابد تا پرستار دختر دوستش باشد و این نه تنها او را مجبور می‎کند تا از محیط آسایشش خارج شود بلکه سبب می‎شود تا او تمرکزش را از روی خودش بر روی شخص دیگری قرار دهد. تاکنون هیچ بازیگر دیگری برای حضور در این سریال معرفی نشده است.

ادریس آلبا
ادریس آلبا

این سریال جدید شامل هشت قسمت نیم ساعته خواهد بود و تولید آن قرار است از ماه می ۲۰۱۸ در انگلیس شروع شود. لورا نیل، فمی اوینیران و ویکتوریا آسار-آرچر، نویسندگان سریال می‌باشند. تریسترم شیپارو در کنار مت لیپسی، کارگردانان این سریال کمدی هستند.

گرچه این نقش جدید ظاهرا نسبت به نقش‎های گذشته ادریس آلبا متفاوت‎تر است، اما در واقع، آلبا حرفه‎اش را به عنوان یک دی‎جی در شرق لندن آغاز کرده است. در واقع، در سال گذشته میلادی، وی در شهر لندن و همچنین نیویورک، مهارت‎های دی‌جی‎ خود را به کار گرفته بود. هنوز تاریخ پخشی برای این سریال اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *