بیاتومگ – شارلیز ترون آماده است تا در ساخت فیلم نسخه فرعی Mad Max: Fury Road (مکس دیوانه: جاده خشم) در مورد کاراکتر فیوریوسا با جورج میلر همکاری کند. بازسازی چندانی وجود ندارند که بتوانند با تحسین و ستایش صورت گرفته از بازسازی جورج میلر از فیلم‎های مکس دیوانه رقابت کند.

نقش اصلی این مجموعه که زمانی توسط مل گیبسون به تصویر کشیده می‎شد، چند سال پیش به تام هاردی انتقال یافت. با وجود مشکلات تولیدی، فیلم جاده خشم موفق شد تا یکی از بهترین فیلم‎های سال ۲۰۱۵ باشد. این بازگشت هیجان‌انگیزی برای میلر بود چراکه او موفق شد تا از ابتدا تا پایان، فیلمی پر از هیجان و آدرنالین ارائه بدهد. در کنار تام هاردی که نقش اصلی را بازی می‎کرد، کاراکتر فیوریوسا با بازی شارلیز ترون نیز توجه ویژه‎ای سوی طرفداران و بیننده‎ها دریافت کرد.

تام هاردی و شارلیز ترون - فیلم Mad Max: Fury Road (مکس دیوانه: جاده خشم)
تام هاردی و شارلیز ترون – فیلم Mad Max: Fury Road (مکس دیوانه: جاده خشم)

ترون عملکرد بسیار قوی‎ای در فیلم جاده خشم داشت و همین سبب شد تا بیننده‎ها، فیلم‎های بیشتری با حضور این کاراکتر بخواهند. برای چندین سال است که گزارش‎هایی در مورد ساخت یک پیش‎درآمد/نسخه فرعی وجود دارد اما تاکنون هیچ چیزی ساخته نشده است. با وجود اینکه حدود سه سال از اکران فیلم مکس دیوانه: جاده خشم می‎گذرد، اما شارلیز ترون همانند قبل به حضور در فیلمی دیگر علاقه‎مند می‎باشد.

در طی مصاحبه‎ای برای فیلم Tully (تالی)، از ترون در مورد احتمال ساخت فیلم فیوریوسا سوال شد. او قادر نبود تا از وضعیت این پروژه بگوید اما او همچنان امیدوار به ساخت آن است. او می‎گوید:

“من امیدوارم. من آن کاراکتر و همچنین همکاری با جورج میلر را دوست دارم و اگر او در این پروژه حضور داشته باشد، من نیز خواهم بود. منظورم این است که من در همان ابتدا پروژه را قبول خواهم کرد. کار با جورج میلر همانند کار با جیسون ریتمن می‎باشد. لازم نیست که حتی من فیلمنامه را ببینم چراکه تا این حد به او اطمینان دارم و اینکه شما چنین اعتمادی با یک فیلمساز داشته باشید، بسیار عالی است.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *