بیاتومگ – سرانجام اولین تریلر رسمی از فیلم The Equalizer 2 (برابرساز ۲) منتشر شده است. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت مشاهده یا دانلود نمایید. با وجود تغییرات پیاپی در تاریخ اکران این فیلم برای چندین مرتبه، انتشار اولین تریلر رسمی از آن بسیار مسرت‎بخش می‎باشد.

فیلم اول برابرساز در سال ۲۰۱۴ به کارگردانی فوکوآ و با بازی دنزل واشنگتن در نقش رابرت مک‎کال ملقب به باب اکران شد. باب یک مامور ماموریت‎های مخفی بازنشسته است که زنش مرده و حاضر نیز این موضوع را رها نماید. زمانی که او متوجه می‎شود، آن دوست جوانش به عنوان فاحشه برای مافیای روس کار می‎کند، باب برای برقراری عدالت برمی‌خیزد و بخششی برای دشمنانش در نظر ندارد. فیلم اول برابرساز با بودجه تقریبا ۷۲ میلیون دلاری، به فروش جهانی ۱۹۲ میلیون دلاری دست یافت.

عنوان کوچک‎شده فیلم، EQ2 و همچنین تاریخ اکران آن، جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ (۲۰ جولای ۲۰۱۸) می‎باشد. علاوه بر واشنگتن، بیل پولمن و ملیسا لئو، نقش‎های خود از فیلم اول را در این فیلم بازآفرینی خواهند کرد. پدرو پاسکل نیز نقش منفی فیلم را ایفا می‌کند. فیلمنامه فیلم را ریچارد ونک قلم زده و فوکوآ سکان‎دار کارگردانی آن می‎باشد.

به عنوان اولین بخش از بازاریابی فیلم، این تریلر وقت را تلف نمی‎کند و به سرعت نشان می‎دهد که این فیلم در چه موردی است. بنابر این تریلر، باب به طور کامل بازنشسته نشده و در اوقات آزاد خود، به افراد نیازمند کمک می‎کند. در این تریلر، باب با کاراکتری که پدرو پاسکل بازی می‎کند نیز ملاقات می‌کند که به جای نقش منفی، بیشتر شبیه به یک متحد می‎باشد. این به معنای آن است که نقش پاسکال تغییر کرده یا تریلر به نحوی تدوین شده تا دشمنی بین این دو فعلا مشخص نشود.

تریلر فیلم The Equalizer 2 (برابرساز ۲)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *