بیاتومگ – اکثر کتاب های کمیک مناسب ۱۲ ساله ها است. اما در مورد Deadpool چطور؟ MPAA این فیلم را مناسب بزرگسالان خوانده بود، اما چندان محتوایی در فیلم نبود که واقعا مختص بزرگسالان باشد.این فیلم مجموعه ای از صحنه های طنز، خونریزی و قتل و شکستن دیوار چهارم بود. به عبارت دیگر Deadpool به یکی از فیلم های برتر ۲۰۱۶ تبدیل شد و هر فردی پایین تر از سن قانونی نیز می توانست آخر هفته ی خوبی با این فیلم داشته باشد و نیازی به اجازه گرفتن برای تماشای فیلم نداشت.

کاراکتر اصلی شخصیتی متفاوت با دیگر کمیک های مارول دارد، اسلحه های او دو شمشیر و چند تفنگ است، و او بسیار شوخ طبع می باشد. اگر شما شخصیت جیم کری در فیلم ماسک را دیده باسید، کاراکتر Deadpool نیز همچنین شخصیتی دارد، اما در رده ی سنی این فیلم در بازه ی بزرگسالان قرار گرفته است.

رایان رینوادز - ددپول 2016
رایان رینوادز – ددپول ۲۰۱۶

قبل از اینکه این کاراکتر شکل بگیرد، Deadpool با نام وید ویلسون با بازی رایان رینولدز زندگی می کرد، او یک خلافکار بود که برای زن ها کار می کرد و در ازای پول شوهر های آنها را تنبیه می کرد. او در ادامه با ونسا آشنا می شود، وید بعد از مدتی می فهمد که سرطان دارد، و برای درمان پیشنهاد جد ریس را می پذیرد، کسی که به او قول داد تا علاوه بر درمان بیماری اش از وید یک ابر سرباز بسازد.

این توافق بدون هیچ گفت و گوی در مورد روش درمان انجام شد. روی وید آزمایش های مختلفی انجام می دهند تا او را تبدیل به یک نیروی جهش یافته برای خود کنند، در یکی از آزمایش ها بدن او به نحوی بسیار بد سوزانده می شود. در اثر یک انفجار وید فرار می کند و به دنبال انتقام و کشتن فرانسیس کسی که این کار را با او کرده بود راه می افتد.

در طول فیلم کارهای او همواره توسط دو عضو از X-Men زیر نظر گرفته می شود، آن ها از Deadpool در خواست می کنند، که در راه های درست از توانایی هایش استفاده کند و به قتل و جرم نپردازد، اما او همواره آنها را مسخره می کند و کارهای آن ها و گروهشان را بچه گانه و مسخره می داند. کاراکتر فیلم یک شخصیت شوخ دارد، اما اتفاقاتی که در طی فیلم می افتد، مانند خونریزی، قتل و صحنه هایی که مناسب کودکان نیست، باعث می شود که به فیلم رده ی سنی بزرگسالان اختصاص داده شود. یکی از صحنه های  فراموش نشدنی و بسیار خنده دار فیلم جایی است که Deadpool بازیگر نقش وولورین در سری فیلم X-Men یعنی هیو جکمن را مسخره می کند، رایان رینولدز قبلا در فیلم ابر قهرمانی Green Lantern 2011 حضور داشته است، اما آن فیلم برای او چیزی جز یک شکست نبود.

رایان رینولدز - ددپول 2016
رایان رینولدز – ددپول ۲۰۱۶

با تمام ویژگی هایی که در مورد کاراکتر رایان رینولدز در فیلم گفته شد، او باعث جذاب شدن فیلم Deadpool 2016 شد. او در فیلم Green Lantern هم به عنوان یک قهرمان حضور داشت، هر دوی این فیلم ها تشابهاتی با هم دارند، هر دو کاراکتر ابرقهرمان هستند، هر دو توانایی های زیادی برای مبارزه دارند و هر دوی آن کاراکتر ها شخصیت های جهش یافته ای هستند، با اینکه این همه تشابه بین این دو فیلم وجود دارد، اما فیلم Deadpool 2016 و داستانش بازخورد بسیار بهتری در بین مخاطبان نسبت به Green Lantern 2011 داشت. اما در هر دوی این فیلم ها توضیحات و توجیهات احمقانه ای در مورد کاراکتر فیلم ارائه شده است.

فیلم Deadpool 2016 مطمئنا از دیگر فیلم های ابر قهرمانی و فیلم هایی که بر اساس کتاب های کمیک ساخته شده اند متفاوت است. اما این فیلم تاثیر گذاری خود روی مخاطبان را مهمترین عامل موفقیت بزرگ خود می داند و همین نکته بود که باعث شد این فیلم فروش زیادی را به خود در ازای بودجه ی کمی که برای آن خرج شده بود، اختصاص دهد.

دانلود فیلم DeadPool 2016

 • فیلم Tomb Raider (توم ریدر)

  نقد فیلم Tomb Raider (توم ریدر)

  گرچه فیلم Tomb Raider (توم ریدر) در لحظه سرگرم‎کننده است و به طرزی هیجان‎انگیز و پرتکاپو، …
 • فیلم Everybody Knows (همه می‎دانند)

  نقد فیلم Everybody Knows (همه می‎دانند)

  در این فیلم جدید درام و روانشناختی پر از دیالوگ اصغر فرهادی، بازیگران سطح جدیدی از توان خو…
 • فیلم IT (آن چیز)

  نقد فیلم IT (آن چیز)

   بیاتومگ – فیلم IT (آن چیز) که بر اساس رمان پرفروشی به همین نام نوشته استیون کینگ و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *