بیاتومگ – کمپانی لوکاس‎فیلم پوستری بین‎المللی برای فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان) منتشر کرده است. در زیر می‎توانید این پوستر را مشاهده کنید.

به نظر می رسد که فیلمبرداری دوباره گسترده و اضافه کردن کارگردان جدید، به نفع اولین فیلم گلچینی جنگ ستارگان یعنی فیلم Rogue One: A Star Wars Story (یاغی: داستانی از جنگ ستارگان) تمام شد، پس می‌توان امیدوار بود که تغییر در جایگاه کارگردانی فیلم سولو: داستانی از جنگ ستارگان نیز همینطور باشد. در ابتدا فیل لرد و کریس میلر ۹۰ درصد فیلم را کارگردانی کردند و سپس ران هاوارد جایگزین آنها شد. نوشتن فیلمنامه فیلم را نیز جان کاسدان و لارنس کاسدان برعهده داشتند.

بازیگران فیلم سولو شامل الدن ارنریچ، امیلیا کلارک، دونالد گلاور، پاول بتانی، جوناس سوتامو، وارویک دیویس، وودی هارلسون، تندی نیوتون و کلینت هووارد می‎باشد و قرار است در تاریخ جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ (۲۵ می ۲۰۱۸)  به اکران دربیاید.

این پوستر بین‎المللی تایید می‎کند که همزمان با اکران این فیلم در آمریکا، در کشور چین نیز به اکران درخواهد آمد. علاوه بر این، کمپانی لوکاس‎فیلم برای اینکه این فیلم بلاک‎باستری را برای بیننده‎های چینی جذاب‎تر کند، عنوان آن را در چین به Ranger Solo (تکاور سولو) تغییر داده است.

پوستر فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان)

فیلم Solo: A Star Wars Story (سولو: داستانی از جنگ ستارگان)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *