خانه آخرین خبرها جسی پلمونس به فیلم Jungle Cruise (گشت و گذار در جنگل) پیوست

جسی پلمونس به فیلم Jungle Cruise (گشت و گذار در جنگل) پیوست

۰
جسی پلمونس - فیلم Game Night (شب بازی)

بیاتومگ – پس از مدتی طولانی توسعه، فیلم Jungle Cruise (گشت و گذار در جنگل) کمپانی دیزنی، اکنون به سرعت در حال جمع کردن بازیگران خود می‎باشد، در همین راستا، جسی پلمونس، بازیگر سریال Breaking Bad (بریکینگ بد)، جدیدترین بازیگری است که به جمع بازیگران این فیلم اضافه می‎شود. دیگر بازیگرانی که حضورشان در این فیلم تایید شده، دواین جانسون، امیلی بلانت، ادگار رامیرز و جک وایتهل می‎باشند.

گشت و گذار در جنگل، یکی از گردش‌های ماجراجویانه پارک‌های دیزنی است که قرار است تبدیل به فیلمی اکشن-زنده شود. دواین جانسون در این فیلم نقش کاپیتان یک قایق رودخانه‌پیما در دهه ۱۹۲۰ میلادی را بازی می‌کند که به ماجراجویی در آنسوی دنیا می‌رود. در این راه، او با دانشمندی (بلانت) همراه می‌شود که به دنبال درمانی جادویی است. جک وایتهل نیز نقش برادر این دانشمند را ایفا خواهد کرد. فیلمنامه اولیه این فیلم را پاتریک مک کی و جی دی پاین قلم زده‌اند و دیزنی اخیرا اعلام کرده که مایکل گرین، فیلمنامه فیلم را بازنویسی خواهد کرد.

فیلم Jungle Cruise (گشت و گذار در جنگل)
فیلم Jungle Cruise (گشت و گذار در جنگل)

بنابر گزارش‎ها، جسی پلمونس نقش شخصیتی منفی را بازی می‎کند که در تلاش است تا جلوی ماجراجویی دواین جانسون و امیلی بلانت را در این فیلم اکشن و ماجراجویی بگیرد. احتمالا این کاراکتر، در کنار کاراکتری خواهد بود که ادگار رامیرز ایفا خواهد کرد زیرا هر دو قصد متوقف کردن ماجراجویی جانسون و بلانت را دارند.

پلمونس در سریال‎هایی همچون بریکینگ بد و Friday Night Lights (جمعه شب‎های روشن) به ایفای نقش پرداخته و اخیرا نیز در فیلم Game Night (شب بازی) بازی کرده است. هنوز تاریخ اکرانی برای فیلم گشت و گذار در جنگل اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *