خانه آخرین خبرها کارگردانان فصل ۲ سریال Mindhunter (شکارچی ذهن) اعلام شدند

کارگردانان فصل ۲ سریال Mindhunter (شکارچی ذهن) اعلام شدند

۰
هالت مک‌کالی و اندرو دومینیک - سریال Mindhunter (شکارچی ذهن)

بیاتومگ – توسعه فصل ۲ سریال Mindhunter (شکارچی ذهن) سرعت گرفته و در همین راستا، چندین کارگردان بااستعداد برای کارگردانی قسمت‎هایی از این سریال جنایی درام کمپانی نتفلیکس به خدمت گرفته شده‌اند. این کارگردانان، اندرو دومینیک و کارل فرانکلین می‎باشند.

این سریال ساخته دیوید فینچر است و با بازی جاناتان گروف، هولت مک کالنی، آنا تورو و هانا گروس می‎باشد. داستان فصل اول سریال در مورد ماموران اف‎بی‎آیی به نام هولدن فورد و بیل تنچ و همچنین یک دکتر به نام وندی کار است که سعی می‎کنند تا استانداردهای تازه‎ای برای پیگیری، پیش‎بینی و درک عاملان برخی از شنیع‎ترین جرایم خلق کنند.

جاناتان گروف - سریال Mindhunter (شکارچی ذهن)
جاناتان گروف – سریال Mindhunter (شکارچی ذهن)

در گزارش‎های تازه، اندرو دومینیک و کارل فرانکلین به جمع کارگردانان فصل دوم سریال شکارچی ذهن اضافه شدند. فرانکلین که کارگردانی فیلم هیجان‎انگیز و کاراگاهی Devil In a Blue Dress (شیطان در لباسی آبی) با بازی دنزل واشنگتن را برعهده داشته، چندان با کار در سریال یا همکاری با فینچر ناآشنا نیست. او چهار قسمت از سریال House of Cards (خانه پوشالی) را بین فصل ۱ و ۲ کارگردانی کرده و همچنین در سریال‎هایی همچون The Leftovers (بازماندگان)، ۱۳Reasons Why (سیزده دلیل برای اینکه) و Homeland (میهن) دست داشته است.

در همین حال، اندرو دومینیک سابقه کارگردانی فیلم‎های The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (قتل جسی جیمز به دست رابرت فورد بزدل) و Killing Them Softly (کشتار با لطافت) را دارد که هر دوی آنها با بازی برد پیت است. انتظار می‎رود فصل دوم سریال شکارچی ذهن در سال ۲۰۱۹ بر روی نتفلیکس عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *