بیاتومگ – با باکس آفیس ۳۰ فروردین ماه همراه با ما باشید. فیلم A Quiet Place (مکانی بی‎صدا)، که هفته گذشته در اولین هفته از اکرانش توانست صدر جدول باکس آفیس را از آن خود نماید، در دومین هفته از حضورش بر روی پرده نقره‎ای، در رقابتی تنگاتنگ، صدر جدول را به فیلم اکشن و هیجان‌انگیز Rampage (رمپیج) داد و به رده دوم سقوط کرد. فیلم مکانی بی‎‌صدا، در دومین هفته از اکرانش، به فروش داخلی ۴۳ میلیون دلاری دست یافت. با کسب این فروش، فروش داخلی فیلم پس از دو هفته اکران، مبلغ ۱۱۰ میلیون دلار و فروش خارجی آن، مبلغ ۵۶ میلیون دلار می‎باشد که فروش جهانی‎اش را از مرز ۱۶۷ میلیون دلار عبور می‎دهد. موفقیت چشمگیر این فیلم در گیشه و همچنین در نزد منتقدان، مطمئنا ساخت دنباله یا دنباله‎هایی برای آن را تضمین خواهد کرد.

فیلم تازه‎اکران‎شده رمپیچ که با بازی دواین جانسون ملقب به راک می‎باشد، در اولین هفته از اکرانش بر روی پرده سینماها، به فروش داخلی ۴۵ میلیون دلاری دست یافت و با این رقم توانست صدرنشین این هفته جدول باکس آفیس شود. گرچه فروش فیلم در داخل آمریکا چندان زیاد نیست اما فروش خارجی آن بسیار قابل‎قبول می‎باشد. فیلم رمپیج که با بودجه ۱۲۰ میلیون دلاری ساخته شده، در فروش خارجی به مبلغ ۱۴۱ میلیون دلار دست پیدا کرده تا فروش جهانی‎اش در اولین هفته از اکرانش را از مرز ۱۸۷ میلیون دلار عبور دهد.

فیلم هیجان‎انگیز Truth or Dare (حقیقت یا جرات)، دیگر فیلم تازه‎اکران‎شده این هفته است که توانسته با کسب فروش داخلی ۲۲ میلیون دلاری، جایگاه سوم را در جدول باکس آفیس از آن خود نماید. این فیلم که با بودجه ناچیز ۳.۵ میلیون دلاری ساخته شده، در فروش خارجی نیز مبلغ ۲ میلیون دلار را کسب کرده است.

انیمیشن Isle Of Dogs (جزیره سگ‎ها)، تنها فیلمی است که در این هفته، رشد فروش داشته است. این فیلم که هفته گذشته در رده ۱۰ جدول باکس آفیس قرار داشت، این هفته با وجود رشد فروش ۲۵ درصدی، به رده هفتم صعود کرد. این انیمیشن در این هفته فروش داخلی ۷ میلیون دلاری را تجربه کرده است.

هفته آینده نیز فیلم کمدی I Feel Pretty (احساس زیبایی می‎کنم)، فیلم کمدی Super Troopers 2 (سربازان فوق‎العاده ۲) و فیلم هیجان‎انگیز Traffik (ترافیک) به اکران درخواهند آمد.

جدول باکس آفیس

رتبهفیلمفروش هفتهفروش کلبودجهتعداد هفته
۱Rampage۴۵۴۵۱۲۰۱
۲A Quiet Place۴۳۱۱۰۱۷۲
۳Truth or Dare۲۲۲۲۳.۵۱
۴Ready Player One۱۵۱۱۸-۳
۵Blockers۱۴۴۱۲۱۲
۶Black Panther۷۶۷۶-۹
۷Isle Of Dogs۷۲۰-۴
۸I Can Only Imagine۵۷۶۷۵
۹Acrimony۴۳۹-۳
۱۰Chappaquiddick۴۱۲-۲
  • فروش‎ها به میلیون دلار است.
  • جدول به صورت هفتگی (از پنج شنبه تا پنج شنبه) محاسبه می‎شود.
  • فروش‎های داخل جدول تنها مربوط به فروش داخل آمریکا می‎باشد.
  • در متن، منظور از فروش داخلی، فروش داخل آمریکا و منظور از فروش خارجی، فروش خارج از آمریکا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *