بیاتومگ – اولین تریلر برای سریال Safe (ایمن) منتشر شده است. این سریال رازآلود و هیجان‌انگیز محصول کمپانی نتفلیکس و با بازی مایکل سی هال در نقش اصلی می‎باشد. در زیر می‎توانید این تریلر را با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود نمایید.

مایکل سی هال پس از حضور کوتاهش در فصل ۲ سریال The Crown (تاج) در نقش جان اف کندی، چندان با حضور در سریال‎های متعلق به سرویس‎های آنلاین ناآشنا نیست. حال، در سریال ایمن، او نقش پدری را به تصویر می‎کشد که پس از اینکه دخترش بعد از جشنی در محله‎شان گم می‎شود، به دنبال دختر گمشده‎اش می‎گردد. این پدر که تام نام دارد، همانطور که به دنبال دخترش می‎گردد، رازهای تاریکی در میان همسایه‎هایش در این جامعه ثروتمند ایمن کشف می‎کند. هال در این سریال از لهجه انگلیسی استفاده می‎کند که احتمالا به این دلیل می‎باشد که سازندگان قصد دارند تا ذهن بیننده‎ها را از نقش قبلی او یعنی دکستر مورگان منحرف کنند.

این تریلر منتشر شده برای سریال نسبتا کوتاه است که می‎تواند نشانه خوبی از این موضوع باشد که سریال چندان به توضیح و تشریح نیاز ندارد. این همچنین ممکن است نشانه‎ای از این باشد که کمپانی نتفلیکس آگاه است که محصول بسیار خوبی با بازی مایکل سی هال در دست دارد. بازگشت این بازیگر به دنیای سریال، به خصوص با سرویس آنلاین نتفلیکس، قطعا یک موضوع بزرگ است و تصمیم او برای تمرکز بر روی پروژه‎ای مشترک میان نتفلیکس و +Canal نیز موضوع جالب‎توجهی می‎باشد. این سریال در قالب هشت قسمت می‎باشد و در روز پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۱۰ می ۱۳۹۷) بر روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه می‎شود.

تریلر سریال Safe (ایمن)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *