خانه آخرین خبرها تاریخ اکران سه فیلم از کمپانی برادران وارنر مشخص شد

تاریخ اکران سه فیلم از کمپانی برادران وارنر مشخص شد

۰
سه فیلم از کمپانی برادران وارنر

بیاتومگ – کمپانی برادران وارنر تاریخ اکرانی برای سه فیلم خود اعلام کرده است. این فیلم‎ها، فیلم جدیدی از دنیای فیلم‎های Conjuring (احضار روح)، فیلم Just Mercy (فقط بخشش) با بازی مایکل بی جوردن و فیلم Superintelligence (هوش برتر) با بازی ملیسا مک‎کارتی می‎باشند.

فیلم جدید احضار روح که هنوز عنوان آن مشخص نشده، قرار است در تاریخ چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ (۳ جولای ۲۰۱۹) به اکران دربیاید که دو روز قبل از تاریخی می‎باشد که برای اکران دنباله فیلم Spider-Man: Homecoming (مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه) برنامه‎ریزی شده است.

فیلم The Nun (راهبه)

در حال حاضر، دو کاندید مطرح برای این فیلم جدید و نامشخص احضار روح، فیلم The Conjuring 3 (احضار روح ۳) و فیلم The Crooked Man (مرد خمیده) می‌باشد، نسخه‌ای فرعی که براساس شخصیت منفی فیلم احضار روح ۲ می‎باشد. هر دوی اینها در مرحله توسعه فیلمنامه قرار دارند ولی هنوز کارگردانی برای هیچ کدام آنها اعلام نشده است.

فیلم هوش برتر با بازی ملیسا مک‎کارتی قرار است در تاریخ چهارشنبه ۴ دی ۱۳۹۸ (۲۵ دسامبر ۲۰۱۹) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید. این فیلم کمدی و علمی-تخیلی توسط همسر مک‎کارتی، بن فالکون کارگردانی می‎شود. فیلم فقط بخشش با بازی مایکل جوردن و براساس رمانی به همین نام نوشته برایان استیونسن می‎باشد. دستین دنیل کرتون کارگردانی این فیلم را در دست دارد، فیلمی که قرار است در تاریخ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸ (۱ ژانویه ۲۰۲۰) به اکران دربیاید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *