خانه آخرین خبرها سوفیا لیلیس نقش اصلی فیلم Nancy Drew and the Hidden Staircase (نانسی درو و پلکان مخفی) را بازی می‌کند

سوفیا لیلیس نقش اصلی فیلم Nancy Drew and the Hidden Staircase (نانسی درو و پلکان مخفی) را بازی می‌کند

۰
سوفیا لیلیس در نقش بورلی - فیلم IT (آن)

بیاتومگ – سوفیا لیلیس قرار است نقش اصلی فیلم Nancy Drew and the Hidden Staircase (نانسی درو و پلکان مخفی)، کاراگاه نوجوانی به نام نانسی درو را برای کمپانی برادران وارنر به تصویر بکشد. انتظار می‎رود که این فیلم بلاک‎باستری و سینمایی، این کاراگاه نوجوان را به بیننده‎های امروزی معرفی کند. فیلمبرداری فیلم قرار است به زودی آغاز شود.

کاراکتر نانسی درو توسط نویسنده ادوارد استراتمایر خلق شده، کسی که این کاراکتر را به عنوان معادلی زنانه در مقابل کاراکترهای پسران هاردی تجسم کرده بود. این کاراکتر برای اولین بار در سال ۱۹۳۰ در درون کتاب‎ها ظاهر شد و در ابتدا، یک فارق‎التحصیل دبیرستانی ۱۶ ساله بود که به طور موفقیت‎آمیزی به حل جرایم می‎پرداخت. این کاراکتر همیشه برای هوش بسیار و موهای قرمز خود شناخته می‎شد.

سریال Nancy Drew and the Hidden Staircase (نانسی درو و پلکان مخفی)
سریال Nancy Drew and the Hidden Staircase (نانسی درو و پلکان مخفی)

گزارش شده که در جدیدترین نسخه سینمایی از کاراکتر نانسی درو، سوفیا سیلیس برای به تصویر کشیدن این نقش انتخاب شده است. این اقتباس سینمایی براساس یکی از داستان‎های اولیه این کاراکتر به نام پلکان مخفی می‎باشد. گرچه اطلاعات زیادی در مورد داستان فیلم و زمان رخ دادن اتفاقات آن مشخص نیست، این احتمال نیز وجود دارد که برخی از عناصر از دیگر داستان‎های مجموعه کتاب‎های نانسی درو نیز در این فیلم به کار گرفته شوند. هنوز خبری در مورد دیگر بازیگران یا کارگردان فیلم مطرح نشده اما بنابر گفته‎ها، الن دجنرس یکی از تهیه‎کننده‎های فیلم می‎باشد و تولید آن قرار است به زودی آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *