خانه آخرین خبرها جزییات تازه از سریال The Witcher (ویچر) مشخص شد

جزییات تازه از سریال The Witcher (ویچر) مشخص شد

۰
بازی The Witcher (ویچر)

بیاتومگ – بنابر گفته‎های نویسنده و تهیه‎کننده اجرایی سریال The Witcher (ویچر)، لورن اس هیسریچ، تولید این سریال محصول کمپانی نتفلیکس در حال پیشرفت است. از زمان اعلام ساخت این پروژه، جزییات مربوط به آن بسیار اندک بوده و تنها منبع موثق خبرها، صفحه رسمی هیسریچ در شبکه اجتماعی توییتر بوده است.

از دسامبر سال گذشته، او به طور منظم، آپدیت‎هایی از وضعیت سریال و توسعه داستان سریال را ارائه می‎کرده است. گرچه برای مدتی، خبری در مورد این سریال نبود، اما اکنون، هیسریچ در شبکه اجتماعی توییتر، جزییات تازه‎ای در مورد این سریال را آشکار کرده است.

سریال The Witcher (ویچر)

همانطور که او می‎گوید، سریال ویچر احتمالا برای فصل اول دارای ۸ قسمت خواهد بود و به احتمال زیاد نیز در اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی پخش خواهد شد. او همچنین اشاره کرده که فیلمنامه سریال تکمیل شده و او به دنبال آن است تا با تشکیل اتاقی از نویسندگان، وارد مرحله بسیار حیاتی و مهم بازنویسی شود.

وی همچنین تایید کرده که این سریال در اروپای شرقی فیلمبرداری خواهد شد چراکه اتفاقات این سریال در هیچ جایی جز شرق اروپا جای نمی‎گیرد. او همچنین با اشاره به این موضوع که کیفیت به سرعت ارجعیت دارد، از طرفداران خواسته تا صبور باشند. هنوز تاریخ پخش دقیقی برای این سریال اعلام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *