بیاتومگ – در جدیدترین تیزر منتشر شده برای فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)، دکتر استرنج به دنبال کمک از تونی استارک است. در زیر می‎توانید این تیزر را مشاهده یا دانلود نمایید. این فیلم، نوزدهمین فیلم دنیای سینمایی مارول خواهد بود. تمام دنیای سینمایی مارول از سال ۲۰۰۸ تاکنون در جهت این فیلم ساخته شدند و حالا، تنها کمتر از پنج روز تا اکران این فیلم حماسی بر روی پرده نقره‎ای مانده است.

سومین تلاش کارگردانی برادران روسو در دنیای مارول به لطف بازیگران بی‎نظیری که گرد هم می‎آیند، از همه لحاظ برجسته است. بدون شک، حضور شخصیت منفی تانوس با بازی جاش برولین که مدت‎ها به آن اشاره شده بود، در این فیلم به جذابیت آن می‎افزاید. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ (۲۷ آوریل ۲۰۱۸) به صورت جهانی به اکران دربیاید.

این تیزر تازه، اولین برخورد میان تونی استارک/مرد آهنی با دکتر استرنج را به نمایش می‎گذارد. تریلرها و تیزرهای منتشر شده برای این فیلم تاکنون، بر روی دو تیم از ابرقهرمان تکیه کرده بود و حالا، این تیزر جدید، نشان می‎دهد که چطور این تیم‎ها شکل گرفته‎اند. علاوه بر این، در این تیزر، برای اولین بار می‎توان شاهد کاراکتر پپر پاتز بود و این اتفاق درست زمانی رخ می‎دهد که دکتر استرنج، در اوقات فراغت او و نامزدش تونی استارک، وقفه ایجاد می‎کند.

تیزر فیلم Avengers: Infinity War (انتقام جویان: جنگ بی نهایت)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *