بیاتومگ – شبکه اچ‎بی‎او، اولین تریلر رسمی برای سریال Sharp Objects (اشیاء تیز)، سریالی محدود با بازی امی آدامز منتشر کرده است که در زیر می‎توانید با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود نمایید. این تریلر تایید می‎کند که این سریال، یک داستان مشوش‎کننده را بیان می‎کند، همان چیزی که می‎توان از نویسنده فیلمنامه فیلم Gone Girl (دختر گمشده) انتظار داشت.

سریال اشیاء تیز، اقتباسی سریالی از رمانی به همین نام نوشته جیلیان فلین می‎باشد، کسی که اخیرا، قراردادی کلی با کمپانی آمازون به امضا رسانده است. این قرارداد برای ساخت اقتباسی تازه از سریال هیجان‎انگیز بریتانیایی به نام یوتوپیا بود، سریالی که قرار بود توسط شبکه اچ‎بی‎او ساخته شود اما اختلافات بر سر بودجه سبب شد تا کمپانی آمازون، ساخت آن را برعهده بگیرد.

خوشبختانه، شبکه اچ‎بی‎او از این دست مشکلات با سریال اشیاء تیز نداشته و بر اساس تریلر، این مینی‌سریال قرار است داستانی در مورد قتل و آسیب روحی و روانشناختی را بازگو نماید. امی آدامز نقش کمیل پارکر را بازی می‎کند، یک گزارشگر که برای پوشش مجوعه‌ای از قتل‎های خشونت‎آمیز به خانه‎ای بازمی‎گردد که قبلا آن را ترک کرده بود. این بازگشت و همچنین جرائم مورد بحث، بیش از اندازه برای کمیل دشوار است و باید گفت که او سابقه صدمه زدن به خودش را دارد.

رمان اشیاء تیز برای اولین بار در سال ۲۰۰۶ به انتشار درآمد و در سال ۲۰۰۸، قرار بود اقتباسی از آن توسط فیلمساز آندریا آرنولد ساخته شود اما این پروژه به سرانجام نرسید. حال، کمپانی بلوم‎هاوس، مارتی نوکسون و جین-مارک وله را به ترتیب به عنوان مدیر اجرایی و کارگردان این سریال به خدمت گرفته است. جین-مارک وله، کارگردان فصل اول سریال Big Little Lies (دروغ‎های کوچک بزرگ) را برعهده داشته و قرار است تمام هشت قسمت سریال اشیاء تیز را کارگردانی کند.

دیگر بازیگران سریال شامل مت کریون، پاتریشا کلارکسون، کریس مسینا، الیزابت پرکینز و سوفیا لیلیس می‎باشد و پخش آن قرار است در جولای ۲۰۱۸ آغاز شود.

تریلر سریال Sharp Objects (اشیاء تیز)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *