بیاتومگ – کمپانی برادران وارنر اولین تریلر رسمی از فیلم Crazy Rich Asians (آسیایی‌های ثروتمند دیوانه) را منتشر کرد که در زیر می‎توانید با دو کیفیت متفاوت مشاهده یا دانلود نمایید. فیلم آسیایی‎های ثروتمند دیوانه، اقتباسی سینمایی از یکی از پرفروش‌ترین رمان‌های نوشته شده توسط کوین کوان به همین نام می‎باشد. کارگردانی این اثر را جان ام چو در دست دارد و فیلمنامه اقتباسی آن را نیز پیتر چیارلی و آدل لیم قلم زده‎اند.

داستان فیلم در مورد شخصی به نام ریچل چو است که برای حضور در مراسم ازدواج دوست بچگی‎اش، با دوست‎پسر خود به نام نیکولاس یانگ به سنگاپور سفر می‎کند. در آنجا بود که ریچل برای اولین بار خانواده دوست‎پسرش ملاقات می‎کند و متوجه می‎شود که آنها یکی از ثروتمندترین خانواده‎ها در مالزی می‎باشند. ریچل در مواجه با خانواده نیک و به خصوص مادر او با چندین چالش روبه‎رو می‎شود. نقش ریچل و نیک را در این فیلم، کنستانس وو و هنری گلدینگ ایفا می‎کنند. موفقیت این رمان به حدی بود که دو دنباله دیگر برای آن نوشته شد، پس ساخت اقتباسی سینمایی از آن بدین جهت قابل درک است.

دیگر بازیگران این فیلم نیز شامل میشل یو در نقش مادر نیک به نام النور سانگ-یانگ و کریس پنگ در نقش دوست بچگی نیک به نام کالین کهو، سونویا مازونو در نقش نامزد کالین به نام آرمینتا لی و چند تن دیگر می‎باشد. این فیلم قرار است در تاریخ جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷ (۱۷ آگوست ۲۰۱۸) بر روی پرده سینماها به اکران دربیاید.

تریلر فیلم Crazy Rich Asians (آسیایی‌های ثروتمند دیوانه)

 

دانلود مستقیم ۴۸۰P || دانلود مستقیم ۷۲۰P

پوستر فیلم Crazy Rich Asians (آسیایی‌های ثروتمند دیوانه)

تریلر فیلم Crazy Rich Asians (آسیایی‌های ثروتمند دیوانه)
تریلر فیلم Crazy Rich Asians (آسیایی‌های ثروتمند دیوانه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *